Sorum var Napıyorsunuz kızlar 🌺❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Napıyorsunuz kızlar 🌺❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 518 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napıyorsunuz kızlar 🌺❤️
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bnde dün tartıştım işten gelip kafası telefonun başından kakmiyor suratı beş karış bi hal hatır sormaca yok çıldırdım artik neymiş annesi hastaymış gebersin zaten çocukla iyice bunalıma girdim eş nusubetlisiyle uğraşıyorum
Aynen valla canım zeten bazı erkekler eşi ve çocuklarından önce diğer ailesi geliyor başkaları geliyor onların işi gücü le uğraşmak öncelikleri şahsen benim eşim öyle. Bana diyor tartışarak kendinden soğutuyorsun soğursan soğu ben zaten senden soğumuşum bıkmışım 😐

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla canım zeten bazı erkekler eşi ve çocuklarından önce diğer ailesi geliyor başkaları geliyor onların işi gücü le uğraşmak öncelikleri şahsen benim eşim öyle. Bana diyor tartışarak kendinden soğutuyorsun soğursan soğu ben zaten senden soğumuşum bıkmışım 😐
Benim eşimde öyle diyor soğursan soğu ya senle mi uğraşıcam ALLAH yardim etsin bizlere
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni benim gibi duygularin
ALLAH yardim etsin bizlere

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar