Sorum var Napiyorsunuz kizlqrim uyudunuzmu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rovşane. tarafından oluşturulan Napiyorsunuz kizlqrim uyudunuzmu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 951 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napiyorsunuz kizlqrim uyudunuzmu?
Konbuyu başlatan Rovşane.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Doğan

Merve Doğan

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi benim hamilelik çok iç açıcı değil şu an belim kopuyor yürüyemiyorum alt bölgem kopacak gibi yürürken bile emekleyerek zorlanıyorum. Bir saattir başladı açılmam olabilir mi acaba daha 29 haftadayım
İnş değildir ama sen yine de bir doktora görün canım ya nolur nolmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de 24 haftalık hamileyim idrar yollarım yanıyo sanırım soğuk aldım yaaa. Seninki normal sanırım bende sezeryan ya böyle birşey hissetmiyorum ben sadece Allah göstermesin bir sıkıntı olursa fln sancım oluyo ya da kasıklaeıma kramp giriyo. Rabbşm sağ salim kucağına almayı nasip etsin sağ salim de kurtarsın kız mı erkek mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de 24 haftalık hamileyim idrar yollarım yanıyo sanırım soğuk aldım yaaa. Seninki normal sanırım bende sezeryan ya böyle birşey hissetmiyorum ben sadece Allah göstermesin bir sıkıntı olursa fln sancım oluyo ya da kasıklaeıma kramp giriyo. Rabbşm sağ salim kucağına almayı nasip etsin sağ salim de kurtarsın kız mı erkek mi

Tüm sayfalar yüklendi.