Sorum var Napiyorsunuz nasılsıniz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Napiyorsunuz nasılsıniz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,457 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napiyorsunuz nasılsıniz kizlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım benim. Oglanda beni çok yoruyor bi görsen fena yaramaz neyime güvenip 2.ciyi yaptım bilmiom 😂😂😂😂😂😂😂
Hahs ben yaptım iyiki de oldu benim büyük oğlumda 2 yaşında ama küçük oğlum doğduğundan beridir Bi balon gibi söndü havası falan😁😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım şimdi durumu nasıl hastanede mı yatıyor
Şuan iyi çok şükür sözde bugün taburcuyduk ama ishal başladı dünden dir doktor dedi sıvı kaybı yaşamış o yüzden Bi müddet daha burdayız😒

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hahs ben yaptım iyiki de oldu benim büyük oğlumda 2 yaşında ama küçük oğlum doğduğundan beridir Bi balon gibi söndü havası falan😁😅

Şuan iyi çok şükür sözde bugün taburcuyduk ama ishal başladı dünden dir doktor dedi sıvı kaybı yaşamış o yüzden Bi müddet daha burdayız😒
İyi çok şükür canım. İshali de serumlarla düzelir inşallah 🙏 zoru atlatmışsınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geldim gamze dogurdumu
Yok canım daha doğurmadim 😁 40 +1 olduk

Allah nasip ederse başım gözüm üstüne zaten de yine bi üç sene düşünmüyorum kızımla doyasıya ilgileneyim diyorum bakalım. Zaten bir kardeşi olsa kesin parçalar çok fena😂😂

Çok geçmiş olsun canım şimdi durumu nasıl hastanede mı yatıyor
Bende düşünüyorum kuzum ya acaba Hümeyra kardeşi ile anlaşabilir mi şimdi nasıl olucak düşünüyorum hep😁😁

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Geldim gamze dogurdumu
Hosgeldin 🥰

🥰🥰

Bende aynı soruyu kendine soruyorum valla neyime güvendim nasil bakicam ikiz gibi olacaklar diye😍
Haha ama ne güzel araları yakın olcak güzel yanlarında var hele bi büyüsün ler 🥰💖😍

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım daha doğurmadim 😁 40 +1 olduk

Bende düşünüyorum kuzum ya acaba Hümeyra kardeşi ile anlaşabilir mi şimdi nasıl olucak düşünüyorum hep😁😁
Gamzecim sabah kalktığımda acep Gamze dogurdumu diye bakıyorum tlf🤣🤣🤭

Tüm sayfalar yüklendi.