Sorum var Napiyosunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Napiyosunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napiyosunuz
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zehra demir

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Yalı çapkınını izliyorum kuzum . Yarım saat önce de lavabo ve banyoyu yıkadım yadın annemgil geliyorlar 😂😂. Yarın da evi süpürüp yemek yapacağım . 1 yılın ardından babamı da göreceğim ❤️❤️
Iyi seyirler canimmm ooo kolay gelsin eline saglik ay ne güzel🥺🥺ben babami 6 senedir görmuyorum baba diyince tuhaf oldum ellerinden öperim annenle babanin kayra pasam napio🥰❤️hamilelik nasil gidiyo canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Iyi seyirler canimmm ooo kolay gelsin eline saglik ay ne güzel🥺🥺ben babami 6 senedir görmuyorum baba diyince tuhaf oldum ellerinden öperim annenle babanin kayra pasam napio🥰❤️hamilelik nasil gidiyo canim
Şükür gebelikte iyi canım kız neden görmüyorsun babanı oda yurt dışında değil mi?z kayra da ne yapsın sabah geç uyansın diye geç yatırayım dedim şimdi mamasını verdim yavrumun nasıl uykusu varmış hemen gözleri gittti. Yakışıklılar nasıl

demdem

Kayıtlı Üye
rank
İyim canim yeni kayın pederim yemek yedi bulaşık yıkadım şuan çocukları uyutuyom
Kolay gelsin cnm🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür gebelikte iyi canım kız neden görmüyorsun babanı oda yurt dışında değil mi?z kayra da ne yapsın sabah geç uyansın diye geç yatırayım dedim şimdi mamasını verdim yavrumun nasıl uykusu varmış hemen gözleri gittti. Yakışıklılar nasıl
Yakisiklilar iyi sükür teyzesi ufaklik uyudu büyügü oturuyo bi uyumadi🤣haha yerim onuuu❤️öp yerime
Canim babam vefat etdi babami kaybetdim 2017 yilinda🥺

Yakisiklilar iyi sükür teyzesi ufaklik uyudu büyügü oturuyo bi uyumadi🤣haha yerim onuuu❤️öp yerime

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kolay gelsin cnm🥰

Yaa başın sağolsun demetim özür dilerim ya ben bilseydim sormazdım öyle 🥺🥺

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Yaa başın sağolsun demetim özür dilerim ya ben bilseydim sormazdım öyle 🥺🥺
Estarufurllahhh canimm sagol 🤲🥺

Uzanmişim telefon kurcaliyorum canm
Sen da dogurmadin mi canim

Uzanmişim telefon kurcaliyorum canm