Sorum var Napiyosunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Napiyosunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 520 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napiyosunuz
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zehra demir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Estarufurllahhh canimm sagol 🤲🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen da dogurmadin mi canim
Bende acıktım kayrayı uyuttuktan sonra ne yesem ne yesem diye düşündüm en son kalkıp hem kilo yapmayacak hemde karnımı doyuracak diye düşündüğüm 😂😂salatalığı ince ince kesip üzerine zeytin yağlı ve naneli yoğurt döktüm onu yiyorum 😂😂

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Bende acıktım kayrayı uyuttuktan sonra ne yesem ne yesem diye düşündüm en son kalkıp hem kilo yapmayacak hemde karnımı doyuracak diye düşündüğüm 😂😂salatalığı ince ince kesip üzerine zeytin yağlı ve naneli yoğurt döktüm onu yiyorum 😂😂
Valla ben pizza yedim bu saatde 🤣🙈evet bu saatde yanliş ama napim 🤣🤣ohhh afiyet olsun canomm

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Valla ev süpür sil temizle çocuğun karnını doyur oyun oyna yıka çamaşır yıka katla ütüle haşatım çıktı daha yeni girdim yatağa canım belim kopmuş valla🥴🥴sen ne yapıyorsun nasılsın
Oo gecmis olsub cnmm dinlenn bende iyim sukur mesaji yeni gördum🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar napiyosunuz keyifler yerindemi🥰❤️
Bende o saatte çocukları uyutuyodum demet🥰bide yalı çapkınına bakiyordum

Yalı çapkınını izliyorum kuzum . Yarım saat önce de lavabo ve banyoyu yıkadım yadın annemgil geliyorlar 😂😂. Yarın da evi süpürüp yemek yapacağım . 1 yılın ardından babamı da göreceğim ❤️❤️
Oh ne güzel keşke benimde annem gelse 🙄yada ailemeden herhangi biri 🥴🥴 yerinde olmak isterdim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende o saatte çocukları uyutuyodum demet🥰bide yalı çapkınına bakiyordum

Oh ne güzel keşke benimde annem gelse 🙄yada ailemeden herhangi biri 🥴🥴 yerinde olmak isterdim
Sende gel kuzum 😍. İnşallah en kısa sürede ailen yanına gelir ya da sen gidersin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sende gel kuzum 😍. İnşallah en kısa sürede ailen yanına gelir ya da sen gidersin
İnşallah canım 🤲❤️

Kolay gelsin cnm🥰

Yakisiklilar iyi sükür teyzesi ufaklik uyudu büyügü oturuyo bi uyumadi🤣haha yerim onuuu❤️öp yerime
Canim babam vefat etdi babami kaybetdim 2017 yilinda🥺

Başın sağ olsun canım 🥺bende babamı 2007yilinda kaybettim 😢 mekanları cennet olsun inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar