Sorum var Nasıl en erken hamile kalınır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülin Tunç tarafından oluşturulan Nasıl en erken hamile kalınır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,461 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl en erken hamile kalınır
Konbuyu başlatan Tülin Tunç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354
T

Tamara💎

Guest
Kızlar sorduğum soru saçma olabilir ama yardımcı olun lütfen. Eşim 21 ben 19 yaşındayım. Evlendik 1 ay birlikteligimiz oldu 1 ay sonra askere gitti izne geldi 8 gün. Şimdi de askerden.geleli 1 ay oldu. Bu kadar zaman yani 30 +30+8 68 günlük birliktelikte hamile kalmadım. Acele etme yaşın küçük diyen olacaktır. Ama gerçekten çok hevesleniyorum. Etrafımda benimle aynı zamanda evlenenler hep hamile ve ben çocukları çok seviyorum benim de bir tane miniğim olsun oyalanim istiyorum ama neden de olmadı askerlikten önceki bir ay izin ve şu anki 1 ayda. Araştırdım ve işte ovulsyon zamanlar olsun belin altına yastık olsun falan uyguluyorum. Ama olmadı yani. Ne olması lazım yardımcı olun lütfen 🥹
Merhaba🌸 Öncelikle evet yaşınız daha çok erken anne&baba olmak için, ama çok istiyorsan sana bi şey söyleye bilirim. Ben 24 eşim 28 yaşında ve 1 yıllık evliyiz çocuk istemiyorduk ama 2 ay önce karar verdik. Adet başladığı günden 9, 15 gün arası mesela ( ayın 4-ü adet başlamış ayın 13ü ve 19u arası) cinsel ilişki olursa hamilelik yüksek. Adetin başladığı günden sonrakı 14 15ci günlerde bu ihtimal azalır, sonrakı adete yaklaşınca ise tamamen düşer. Cinsel ilişkide ise çok sakin rahat ve istekli olmak gerekir. İlişki bittikten sonra ayaklarını yukarı kaldırarak yatman gerekir 30 dk falan. İlişkiden sonra yaklaşık 15 gün kendini yorma bolbol yat zararlı yiyecekler yeme ve mümkünse cinsel ilişki kurma. Ben öyle hamile kaldım. Yani eğer iki tarafta sağlıklıysa bu söylediklerim 100% tutuyor. İnshaAllah bebek sahibi olursunuz❤️🙏🏻

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sorduğum soru saçma olabilir ama yardımcı olun lütfen. Eşim 21 ben 19 yaşındayım. Evlendik 1 ay birlikteligimiz oldu 1 ay sonra askere gitti izne geldi 8 gün. Şimdi de askerden.geleli 1 ay oldu. Bu kadar zaman yani 30 +30+8 68 günlük birliktelikte hamile kalmadım. Acele etme yaşın küçük diyen olacaktır. Ama gerçekten çok hevesleniyorum. Etrafımda benimle aynı zamanda evlenenler hep hamile ve ben çocukları çok seviyorum benim de bir tane miniğim olsun oyalanim istiyorum ama neden de olmadı askerlikten önceki bir ay izin ve şu anki 1 ayda. Araştırdım ve işte ovulsyon zamanlar olsun belin altına yastık olsun falan uyguluyorum. Ama olmadı yani. Ne olması lazım yardımcı olun lütfen 🥹
Ben de suanda 19 yaşımdayım geçen yol kasımda ben düşük yaptim ama kaç ay geçti üzerinden suan bu ay hamile kalabildim kendine çok dikkat et ilaç falan kullanma sadece folik asit kullanmanı öneririm sana .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar