Sorum var Nasıl en erken hamile kalınır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülin Tunç tarafından oluşturulan Nasıl en erken hamile kalınır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,512 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl en erken hamile kalınır
Konbuyu başlatan Tülin Tunç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Beni yanlış anlama ama senin çocuğun olmadı diye yapabilenler hemen yapmalı mı yani?Bu kız daha kendi çocuk 19 yaşında okuması lazımken gitmiş evlenmiş şimdi yaşıtları gezerken neden o kadar büyük sorumluluk alıp da evde çocuk baksın.Kocası da gençmiş ne güzel az hayatı yaşasın arkadaş sanki kötü bir şey mi demiş.Asıl kendi yaşadığı için benim yaptığımı yapma demesi bence bu kardeşimize ders olmalı. @iyiki varsiniz cocuklarim bence çok haklı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beni yanlış anlama ama senin çocuğun olmadı diye yapabilenler hemen yapmalı mı yani?Bu kız daha kendi çocuk 19 yaşında okuması lazımken gitmiş evlenmiş şimdi yaşıtları gezerken neden o kadar büyük sorumluluk alıp da evde çocuk baksın.Kocası da gençmiş ne güzel az hayatı yaşasın arkadaş sanki kötü bir şey mi demiş.Asıl kendi yaşadığı için benim yaptığımı yapma demesi bence bu kardeşimize ders olmalı. @iyiki varsiniz cocuklarim bence çok haklı
Kız zaten seçimini yapıb evlenmiş okumamış okumak isdiyen okur evlenmez çocuk duşunemez. Ben gid çocuk yap demiyorum herkesin kendi isdeyi hayali var ben bi doktura görunde belki sorunları var derim ben vaktinde gitmedim sirunlarım çok oldu diyom. Ben öncelikle erken yuva kurmaya karşıyım en erken 25yaş derim. Kardeşimiz zaten kendi seçimini yapmış yuva kurmuş yuva kurmuş bi kız o sorumlulukları zaten pnceden duşunub yuva kurmuş. Okumak isdeyen yuva kurmur çocuk duşunmur okur kendi ayakları usde durur sora yuva duşunur çocuk duşunur

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız zaten seçimini yapıb evlenmiş okumamış okumak isdiyen okur evlenmez çocuk duşunemez. Ben gid çocuk yap demiyorum herkesin kendi isdeyi hayali var ben bi doktura görunde belki sorunları var derim ben vaktinde gitmedim sirunlarım çok oldu diyom. Ben öncelikle erken yuva kurmaya karşıyım en erken 25yaş derim. Kardeşimiz zaten kendi seçimini yapmış yuva kurmuş yuva kurmuş bi kız o sorumlulukları zaten pnceden duşunub yuva kurmuş. Okumak isdeyen yuva kurmur çocuk duşunmur okur kendi ayakları usde durur sora yuva duşunur çocuk duşunur
Biz de onu diyoruz zaten zaten girmiş bir yola boşansın demiyoruz, ileride zaten zorluk yaşayacak bari hemen çocuk yapmasın diyoruz

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya inşallah herşey güzel olur eşinde inşallah biraz olsa düzelir
Yok ya düzelmez o

Bizim milletlerde evlilik elin 20sine kadar büyüttüğü çocuğuna alıp bakmak zaten.Elin adamının çamaşırını bulaşığını yıkayp yemeğini yedirip bir de onun çocuğuna bakıyoruz.Onlar da 3lü koltukta survivor izlerken telefonda oyun oynayıp işe gidiyorlar
Aynen benim eşim işkolik zaten ben bunaliyorum evin icinde hergun ayni hergun aynı bir gün patliycam az kaldı

Öncelikle canım stres yapma neden olmuyor deme belki de zamanı vardır. Ovülassyon testi yao adet bitiminden sonra yumurtlamaya yakın gün aşırı ilişkiye girin hemen ayağa kalkma . Folik asit kullanmaya başla çünkü doktorlae planli gebelikler de folik asit desteği veriyor. Doktora gidersen yumurtalaeına baktır onun dışında 1 yıl olmadan devlet hastanesi çyle detaylı bakmaz. Eşinde urolojiye gözüküp sprem testi yaptırsın . Ama gebe kalmak istiyorsan en önemli şey stres yapmaman
Aynen canım katiliyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya düzelmez o

Aynen benim eşim işkolik zaten ben bunaliyorum evin icinde hergun ayni hergun aynı bir gün patliycam az kaldı
Benim de bir ara öyleydi pandemi zamanı özellikle herkes işinde gücünde ben evde 😕 sonra panik atak hastası oldum anksiyeteden

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

cok saol gulum beni dogru anladigin icin az önceki bayan arkadaş cok yanlis anladi farkli yerlere cekmek istedi konuyu ama ben olani anlattim benim gibi olsun istemem bu genc kadinimizin

Tüm sayfalar yüklendi.