Sorum var Nasıl en erken hamile kalınır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülin Tunç tarafından oluşturulan Nasıl en erken hamile kalınır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,509 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl en erken hamile kalınır
Konbuyu başlatan Tülin Tunç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
En önemli faktör stres kendimden biliyorum naparsan yap hangi doktora gidersen git öncelikle sakin ve sabırlı olman gerekiyor canım Allah aratmasın en kısa zamanda haberini alalım inşallah🥰

Oyyy minnaklar sevsinler onu
Dikkat et kuzum sag saglim alirsin yavrunu inşallah cinsiyeti neydi kuzum
Erkek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol cnm 🤗🤲🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol cnm 🤗🤲🙏

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sorduğum soru saçma olabilir ama yardımcı olun lütfen. Eşim 21 ben 19 yaşındayım. Evlendik 1 ay birlikteligimiz oldu 1 ay sonra askere gitti izne geldi 8 gün. Şimdi de askerden.geleli 1 ay oldu. Bu kadar zaman yani 30 +30+8 68 günlük birliktelikte hamile kalmadım. Acele etme yaşın küçük diyen olacaktır. Ama gerçekten çok hevesleniyorum. Etrafımda benimle aynı zamanda evlenenler hep hamile ve ben çocukları çok seviyorum benim de bir tane miniğim olsun oyalanim istiyorum ama neden de olmadı askerlikten önceki bir ay izin ve şu anki 1 ayda. Araştırdım ve işte ovulsyon zamanlar olsun belin altına yastık olsun falan uyguluyorum. Ama olmadı yani. Ne olması lazım yardımcı olun lütfen 🥹
kizim daha cok kucuksun biraz evliliğin tadini cikart eşinle vakit gecir daha 19 yaşindasin ne acelen var be gulum evliliğe aliş eşin de 21 yaşinda cok kücük oda alişsin evlileğe hemen cocuk yaparsaniz cocukla ilgilenmekten eşinle ilgilenemessin ileride eşinle aranda proglem bile olur daha cok erken bence bu benim fikrim bi abla tavsiyesi olarak gör en az 2 3 sene daha yapmayin derim ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar