Sorum var Nasıl en erken hamile kalınır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülin Tunç tarafından oluşturulan Nasıl en erken hamile kalınır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,559 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl en erken hamile kalınır
Konbuyu başlatan Tülin Tunç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Yok görünmedi o görünmek istemiyor bana da acele etme diyor. Oda çok istiyor ama aceleye getirmek istemiyor çok istediğinle sınanırsın diyo. Çok isteme diyor zamana bırak diyor
Aslında doğru ama kendisi bir görünsün derim ben çünkü şimdi erkek ler çok sıkıntı çıkıyor ikna et gizlice gidin kimseye söylemeden birşey yok derse kendi haline hirak ansızın olur

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sorduğum soru saçma olabilir ama yardımcı olun lütfen. Eşim 21 ben 19 yaşındayım. Evlendik 1 ay birlikteligimiz oldu 1 ay sonra askere gitti izne geldi 8 gün. Şimdi de askerden.geleli 1 ay oldu. Bu kadar zaman yani 30 +30+8 68 günlük birliktelikte hamile kalmadım. Acele etme yaşın küçük diyen olacaktır. Ama gerçekten çok hevesleniyorum. Etrafımda benimle aynı zamanda evlenenler hep hamile ve ben çocukları çok seviyorum benim de bir tane miniğim olsun oyalanim istiyorum ama neden de olmadı askerlikten önceki bir ay izin ve şu anki 1 ayda. Araştırdım ve işte ovulsyon zamanlar olsun belin altına yastık olsun falan uyguluyorum. Ama olmadı yani. Ne olması lazım yardımcı olun lütfen 🥹
21 yaşında eşin var daha çok küçüksünuz keşke biraz brklesen çocuk icin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sorduğum soru saçma olabilir ama yardımcı olun lütfen. Eşim 21 ben 19 yaşındayım. Evlendik 1 ay birlikteligimiz oldu 1 ay sonra askere gitti izne geldi 8 gün. Şimdi de askerden.geleli 1 ay oldu. Bu kadar zaman yani 30 +30+8 68 günlük birliktelikte hamile kalmadım. Acele etme yaşın küçük diyen olacaktır. Ama gerçekten çok hevesleniyorum. Etrafımda benimle aynı zamanda evlenenler hep hamile ve ben çocukları çok seviyorum benim de bir tane miniğim olsun oyalanim istiyorum ama neden de olmadı askerlikten önceki bir ay izin ve şu anki 1 ayda. Araştırdım ve işte ovulsyon zamanlar olsun belin altına yastık olsun falan uyguluyorum. Ama olmadı yani. Ne olması lazım yardımcı olun lütfen 🥹
Öncelikle canım stres yapma neden olmuyor deme belki de zamanı vardır. Ovülassyon testi yao adet bitiminden sonra yumurtlamaya yakın gün aşırı ilişkiye girin hemen ayağa kalkma . Folik asit kullanmaya başla çünkü doktorlae planli gebelikler de folik asit desteği veriyor. Doktora gidersen yumurtalaeına baktır onun dışında 1 yıl olmadan devlet hastanesi çyle detaylı bakmaz. Eşinde urolojiye gözüküp sprem testi yaptırsın . Ama gebe kalmak istiyorsan en önemli şey stres yapmaman

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oncelikle stresi kesinlkle atman lazım canım daha sonra önemli olan yumurta çatlamasının olduğu günler başta olmak üzere düzenli cinsel birliktelik

sperm hücreleri rahim içinde 48 saat kadar canlı kalabiliyor kuzum bu nedene yumurta çatlaması beklediğin günlerde iki günde bir cinsel yaşam olması hamile kalma sanisin artırır

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
21 yaşında eşin var daha çok küçüksünuz keşke biraz brklesen çocuk icin
Aynen katılıyorum dışarıdan çocuk bakmak kolay gibi geliyor çok seviyorsun falan ama biraz da yeni evliliğin tadını çıkarsanız bence daha güzel olur.Evliliği bir denemeniz çünkü erkekler çok değişiyor cicim ayları geçince.Belki de anlaşamayacaksınız hayatta her şey olabilir.Bebek olunca da zaten hayat eskisi gibi olmuyor sürekli çocukla ilgilenmekten eşle aralar ister istemez açılıyor.Biz 3 sene çocuk yapmadık mesela her tatilde bir yerlere gittik Türkiyenin yarısını gezdik hiç de pişman değilim.

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen katılıyorum dışarıdan çocuk bakmak kolay gibi geliyor çok seviyorsun falan ama biraz da yeni evliliğin tadını çıkarsanız bence daha güzel olur.Evliliği bir denemeniz çünkü erkekler çok değişiyor cicim ayları geçince.Belki de anlaşamayacaksınız hayatta her şey olabilir.Bebek olunca da zaten hayat eskisi gibi olmuyor sürekli çocukla ilgilenmekten eşle aralar ister istemez açılıyor.Biz 3 sene çocuk yapmadık mesela her tatilde bir yerlere gittik Türkiyenin yarısını gezdik hiç de pişman değilim.
Bende üç yıl çocuk yapmadım bide 21 yaşında bir erkek nasıl baba olacak sorumluluk alacak onu anlamadım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende üç yıl çocuk yapmadım bide 21 yaşında bir erkek nasıl baba olacak sorumluluk alacak onu anlamadım
Denemek lazım erkekleri evlenmeden asar keserler evlenince döner yatarlar.Belki hamurunda babalık vardır ama ya yoksa? Zaten vücudumuz deforme oluyor sürekli çocukla ilgilenmekten saç taramaya vakit kalmıyor.Yaşına gelene kadar gece emzir sabah uyumaz adama vakit kalmıyor.Askerden yeni dönmüş adam ben olsam güvenmem gözü başkalarına kayıverir

Tüm sayfalar yüklendi.