Nasıl hamile kalabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bade tarafından oluşturulan Nasıl hamile kalabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 750 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl hamile kalabilirim
Konbuyu başlatan Bade
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rüzgargülü

Bade

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben yeni evliyim ve hamile kalmak istiyorum fakat adet öncesini ve adet sonrası yumurtlama ne zaman oluyor onu bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Gebelik ovulasyon takvimi ile en uygun günü bulabilirsiniz. Yeni evliyseniz bir kaç ay sürebilir bu süreç
Android ise telefonun aşagıdaki linkten uygulamayı indir. En uygun yumurtlama gününü hesaplamaktadır

Son düzenleme:

Bade

Kayıtlı Üye
rank
Allah nasip etsin cann 🙏
Amin teşekkürler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelik ovulasyon takvimi ile en uygun günü bulabilirsiniz. Yeni evliyseniz bir kaç sürebilir bu süreç
Android ise telefonun aşagıdaki linkten uygulamayı indir. En uygun yumurtlama gününü hesaplamaktadır
Teşekkürler

Kay aylık evlisiniz
6 aylık evliyim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Takip programları vr cnm ona göre hesap yapabilirsn

R

Rüzgargülü

Guest
Ovilasyon testiyle de belli oluo yumurtlama adet cift cizgi ciktimi 24 saat icinde cinsile iliskide bulunulmali hamilelik şansi oluo her daim umutlu olunmali dua edilmeli rabbim duaları geri cevirmez yeterki canı gönulden istenmeli

Merhaba ben yeni evliyim ve hamile kalmak istiyorum fakat adet öncesini ve adet sonrası yumurtlama ne zaman oluyor onu bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz
Amım acıyo benim

Amım acıyo benim

Bende girmiyo orama çok acıyo

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar