Nasılsınız annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Nasılsınız annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 835 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Nasılsınız annisler
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Azra evin altını üstüne getiriyor kamera açıp göstermek isterdim size 🤣🤣🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen yazı iple çekiyorum 🤲
Ay yerim ben onu ya , Ali'de öyle sabah gidip kolilere kaldırdığım fazladan eşyaları hepsini çıkarıp etrafa dağıtmış benimde işim vardı mutfak lavabosunu temizliyor dum bende kendi kendime acaba Ali neyle meşgul olduda gelip işime engel olmadı diye , işimi bitirdim gittim odaya baktım bide ne göreyim Allah'ım odanın altını üstüne getirmiş bide uyuya kalmış kurban olduğum, kizamadim da , valla nasıl yorulduysa artık daha uyanmamiş kuşum

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ay yerim ben onu ya , Ali'de öyle sabah gidip kolilere kaldırdığım fazladan eşyaları hepsini çıkarıp etrafa dağıtmış benimde işim vardı mutfak lavabosunu temizliyor dum bende kendi kendime acaba Ali neyle meşgul olduda gelip işime engel olmadı diye , işimi bitirdim gittim odaya baktım bide ne göreyim Allah'ım odanın altını üstüne getirmiş bide uyuya kalmış kurban olduğum, kizamadim da , valla nasıl yorulduysa artık daha uyanmamiş kuşum
Benim kızım çok güzel aliiiii diyor duymani isterdim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar