Nasılsınız , neler yapıyorsunuz canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Nasılsınız , neler yapıyorsunuz canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 769 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Nasılsınız , neler yapıyorsunuz canlar
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen öyle başka yolu yok ya feci sıcak gerçekten her sene bu zamanlar buğday biçiliyor şuan ve bu aralar yağmur yağardı genel de ya da bir iki hafta sonra sanki yağmur sıcağı ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buarda canım bebeğim dünden beri emzirmek için kucağımamda yatırınca ağlıyor ayakta yatarak vs deneyince de aynısı sonra tekrar tekrar derken alıyor bayağı emiyor başta mızmız bu dönem bebekler de meme reddi olabiliyormuş umarım bırakmaz zorla ağzına sokusturmuyorum ağlamasının geçmesini ve de kendinin istemesini bekliyorm gece sıkınti yok Ogün bugundr o kilo olayından beri bu saatler uyandırmıştım alıştı kendi uyanıyor bırakana kadar emziriyorum aksilik salı da kilo tabiki de var inşallah herşey Yolundadr

Valla biran önce dogursam diyorum ama aselden de korkuyorum çok valla yegenin var yeni dogan kucağıma alınca oda cikiyor yebgen 1 saatliğine bıraktı ay görsen delirmek uzereydim yenge ne zaman gelicen dedim valla ayağımda sallıyorum oda yatıyor tutturdu ayağını çekiyor corap ayakabi giydircem gözüne parmak sokmaya çalışıyor hakkımda hayırlısı valla bakalim zor süreç beni bekliyor 😀
Oo işin zor aynısını benim oğlumda yapıyor 6nyasinda korkma 🤣 Allah'ım o kadarda değil de şükür sadece kıskanıyor yaa senin işin bayağı zorr 🤣

Ayy bu sicak mahvetti sglk ocağına gidip gelene eridik gene kulağı agriyor iyleşmedi gitti,😔🥴 sen nasilsin canim neler yapıyorsun,
Ya kıyamam ya damla vermedi mi ? Geçmiş olsun bayağı sıcak aynı devam canım uğraşıyorz evlere yazı asıldı yıkılacak çatı vs uğraşıyoruz işte kuzum aynı vAlla sıcakta bayağı var demin duş aldm uygulamaya girdim 5 dk oldu terden öldüm

Çok şükür Allah iyilik versin inşallah canım benim 😍
Allah daha iyi etsin kuzum♥️
Şükür onlarda iyiler balım

Aynen öyle başka yolu yok ya feci sıcak gerçekten her sene bu zamanlar buğday biçiliyor şuan ve bu aralar yağmur yağardı genel de ya da bir iki hafta sonra sanki yağmur sıcağı ya

Buarda canım bebeğim dünden beri emzirmek için kucağımamda yatırınca ağlıyor ayakta yatarak vs deneyince de aynısı sonra tekrar tekrar derken alıyor bayağı emiyor başta mızmız bu dönem bebekler de meme reddi olabiliyormuş umarım bırakmaz zorla ağzına sokusturmuyorum ağlamasının geçmesini ve de kendinin istemesini bekliyorm gece sıkınti yok Ogün bugundr o kilo olayından beri bu saatler uyandırmıştım alıştı kendi uyanıyor bırakana kadar emziriyorum aksilik salı da kilo tabiki de var inşallah herşey Yolundadr
Cnm bunu sana yazdım doğru mu yapıyorum? @Zeynep23

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ne yapıyor güzel kadınlar anneler anne adayları nasıl gidiyor neler yapıyorsunuz gelin sohbet edelim 🤣 huyum değil böyle post açmak ama açasım geldi🤣
Çok şükür iyiyim kuzum çocuklar hastalıkları ile uğraşıyorum sen nasılsın nasıl gidiyor

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Oo işin zor aynısını benim oğlumda yapıyor 6nyasinda korkma 🤣 Allah'ım o kadarda değil de şükür sadece kıskanıyor yaa senin işin bayağı zorr 🤣

Ya kıyamam ya damla vermedi mi ? Geçmiş olsun bayağı sıcak aynı devam canım uğraşıyorz evlere yazı asıldı yıkılacak çatı vs uğraşıyoruz işte kuzum aynı vAlla sıcakta bayağı var demin duş aldm uygulamaya girdim 5 dk oldu terden öldüm

Çok şükür Allah iyilik versin inşallah canım benim 😍

Cnm bunu sana yazdım doğru mu yapıyorum? @Zeynep23
Bnmki fena kuzum ya babasıyla birlikte yan yana otursak bile kıyamet koparıyor resmen ağlama krizine giriyor resmen isim zor valla artık bebeği isim varken wc falan giderken odaya kitlicem yoksa asel rahat bırakmaz yengemin kızı 5 yaşında yengem wc giderken bebek ağlamış oda 2 aylık bile olmadı daha sen neden bu kdar çok ağlıyorsun diye bebeğin karnını bir ısırmiski bebek nefessiz kalmis yengem wc den çıkınca soka girmiş o altına yapıyor diye yegenimde başladı şimdi yapmaya

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Çok şükür iyiyim kuzum çocuklar hastalıkları ile uğraşıyorum sen nasılsın nasıl gidiyor
Kuzum seni çok özledim vallahi geçmiş olsun şimdi nasıllar sen nasılsın nerelerdesin özlettin kendini

Bnmki fena kuzum ya babasıyla birlikte yan yana otursak bile kıyamet koparıyor resmen ağlama krizine giriyor resmen isim zor valla artık bebeği isim varken wc falan giderken odaya kitlicem yoksa asel rahat bırakmaz yengemin kızı 5 yaşında yengem wc giderken bebek ağlamış oda 2 aylık bile olmadı daha sen neden bu kdar çok ağlıyorsun diye bebeğin karnını bir ısırmiski bebek nefessiz kalmis yengem wc den çıkınca soka girmiş o altına yapıyor diye yegenimde başladı şimdi yapmaya
Seninki daha betermiş vallahi küçük ama ondan kız benim de oğlum beni bir dakika yalnız bırakmıyor asla tuvalette banyoda her yerde seninki de büyüdükçe düzelir ama bebeğe nasıl davranır bilemiyorum

Seninki daha betermiş vallahi küçük ama ondan kız benim de oğlum beni bir dakika yalnız bırakmıyor asla tuvalette banyoda her yerde seninki de büyüdükçe düzelir ama bebeğe nasıl davranır bilemiyorum

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum seni çok özledim vallahi geçmiş olsun şimdi nasıllar sen nasılsın nerelerdesin özlettin kendini

Oyuncak bebek gbi oynamak isticek sanırım Rabbım kolaylık versin inşallah bugün de bnm karnim sert gibi biraz ağrıyor yesemde yemesem de midem de kötü ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Bende özledim kuzum Allah razı olsun ❤️
Çok şükür adem iyi öksürük dışında ama Hümeyra hasta oldu simdi de ateş öksürük kusma var boğazları şismis
Sen ne yapıyorsun nasılsın bebeğin nasıl

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bende özledim kuzum Allah razı olsun ❤️
Çok şükür adem iyi öksürük dışında ama Hümeyra hasta oldu simdi de ateş öksürük kusma var boğazları şismis
Sen ne yapıyorsun nasılsın bebeğin nasıl
Senden de canım 🥰 o kıyamam ya çok geçmiş olsun ikisine de ya kıyamam ikisi birden zor olmuştur ayağın nasıl oldu ? Kızımda iyi şükür yeni uyudu oğlumda uyumak üzere sıcakla boğuşuyoruz resmen kuzum ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Senden de canım 🥰 o kıyamam ya çok geçmiş olsun ikisine de ya kıyamam ikisi birden zor olmuştur ayağın nasıl oldu ? Kızımda iyi şükür yeni uyudu oğlumda uyumak üzere sıcakla boğuşuyoruz resmen kuzum ya
Çok sağol canım
Ayağım geçti çok şükür Allah iyilik versin inşallah kuzum
Gerçekten çok sıcak Allah yardımcımiz olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Çok sağol canım
Ayağım geçti çok şükür Allah iyilik versin inşallah kuzum
Gerçekten çok sıcak Allah yardımcımiz olsun
Amin inşallah senden de canım 💕 kuzum hala sıcak yine evler bize göre bayağı serin konteynerler şuan bile yanıyor ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar