Sorum var Nbr kızlar bayadır gal hatır postu açmadım şimdi bi açıyım dedim özledim sizleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Nbr kızlar bayadır gal hatır postu açmadım şimdi bi açıyım dedim özledim sizleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 710 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nbr kızlar bayadır gal hatır postu açmadım şimdi bi açıyım dedim özledim sizleri
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İyi çok şükür canım uzanıyorum öyle yarın hastaneye gideceğim kontrole bian önce yarın olsun istiyorum 🤩🌺 sen nasılsın napıyorsun bebiş napıyor
Yarın kontrol ay son şeyler çok heyecanlı oluyor ya sağlıkla kavuş inşallah canim benim haber edersin ne dicekler bakalım şükür iyim canım 2 çocukla hayata alışmaya calisiyorum🤣

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tamam kuzum haber ederim. Alışırsın canım Rabbim kolaylık versin 🤩🌺😘😍
Hayırlı haberlerle inşallah canim aynen canım insan herşeye alışıyor 🥰ilk oğlumun biraz huyu suyu değişti kardeşi gelince
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim kuzum çok şükür Ayaz'ımı emziriyorum sen ne yapıyorsun iki bebisle hayat nasıl gidiyor 🥰
OH bol süt şifa olsun bende bebeğimi emziriyorum şuan iyi gidiyor aslında ama biraz yorucu dün biraz oturdum ağladım ama Rabbım kolaylığını veriyor şükür

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı haberlerle inşallah canim aynen canım insan herşeye alışıyor 🥰ilk oğlumun biraz huyu suyu değişti kardeşi gelince
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

OH bol süt şifa olsun bende bebeğimi emziriyorum şuan iyi gidiyor aslında ama biraz yorucu dün biraz oturdum ağladım ama Rabbım kolaylığını veriyor şükür
İyi seninde sütün bol sağlıklı ve şifa olsun inşallah bu dönemler geciyir cnm bende öyleydim bebeğimle başa çıkamadım zaman oturup ağlardım ayazla birlikte 😂 inşallah hemencecik atlatırsın bu durumu cnm🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İyi seninde sütün bol sağlıklı ve şifa olsun inşallah bu dönemler geciyir cnm bende öyleydim bebeğimle başa çıkamadım zaman oturup ağlardım ayazla birlikte 😂 inşallah hemencecik atlatırsın bu durumu cnm🥰
İnsallah canim inşallah 🤲ama buyudulermi çok güzel olcak şuan böyle olsada 🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar