Sorum var Nbr kızlar bayadır gal hatır postu açmadım şimdi bi açıyım dedim özledim sizleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Nbr kızlar bayadır gal hatır postu açmadım şimdi bi açıyım dedim özledim sizleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nbr kızlar bayadır gal hatır postu açmadım şimdi bi açıyım dedim özledim sizleri
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kizim iyi ben biraz hastayim sen nasilsin bebis nasil doğumdan sonra toparlanabildinmi?
Geçmiş olsun canım hastalık salgin var galiba herkez hasta bende hastalandım yavaş yavaş düzeliyorum şükür oğlum iyi ama 2 yasindaki oğlum yoruyor beni çok değişti huyu suyu değişti cocugun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa kıyamam , niye ne yapıyor ki
Yaramaz di dahada yaramazlasti simdi oğlum gitdi başkası geldi yerine sanki oturdum ağladım

Geçmiş olsun canım hastalık salgin var galiba herkez hasta bende hastalandım yavaş yavaş düzeliyorum şükür oğlum iyi ama 2 yasindaki oğlum yoruyor beni çok değişti huyu suyu değişti cocugun

Yaramaz di dahada yaramazlasti simdi oğlum gitdi başkası geldi yerine sanki oturdum ağladım
Canım o da daha küçük çok zorlanacaksın ama olsun geçer sabret 🌸

Nur25

Kayıtlı Üye
rank

Teşekür ederim canim. Valla tek çoçukla zor iki cocugu düşünemiyorum bile allah kolaylik versin kuzum

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım o da daha küçük çok zorlanacaksın ama olsun geçer sabret 🌸
Aynen canım

Evt ya inşallah sağlıkla büyür tüm bebisler🥰❤️
❤️🥰🤲

❤️🥰🤲
Ben iyiyim sen nasılsın canım bebiş nasıl.
Allahım dahada iyi etsin inşallah bebek iyi şükür 🥰

❤️🥰🤲
Teşekür ederim canim. Valla tek çoçukla zor iki cocugu düşünemiyorum bile allah kolaylik versin kuzum
Amin insalalh sağol canım

❤️🥰🤲
Amin insalalh sağol canım
Buna şükür canım çocuklarla uğraşıp duruyorum sen ne yapıyorsun nasılsın bebişler nasıl
Şükür Iyi canım bende uğraşıp süruyom iki. Yavrumla

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Şükür iyim canisi 2 yasindaki oğlum beni yoruyor biraz çocuğun huyu suyu değişti bazen oturup ağlıyorum
Bı de benim oğlumu görsen canım furduk yere agliyo yurumuyo emekliyo değişik sesler cikariyo bebeğin kıyafetlerini filan hep atiyo dolaptan 🤦🙄🙄eski halinden Eser Yok Allah yardımcımz olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar