Ne olur akil verin delirecem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Ne olur akil verin delirecem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,065 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne olur akil verin delirecem
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar on bır gün oldu doğum yapalı bebeğim saralık oldu her gün hastaneleri dolaşmaktan ne dinlendim nede kendime bakabildim ve hala saraligi geçmedi benim de ikinci gün dikişlerim şişti hala şiş asıl sorum şu sizlere değerli anneler ben on bır gündür doğum yaptim ama hala kanamam bazen çokoluyor normal mi çok kan gelince çok korkuyorum cünkü doğumda ebeler beni çok korkuttu masada çok kaldım kanamam durmuyordu üç saatte anca dikiş bitti kanama durmuyordu sizce ara ara böyle kanama normal mi

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun ikinizede bebeğini bol bol emzir . Kayısı suyu iç bol bol tatlı şeyler ye bebeğini hep emzir ama . Ben öyle geçirdim kızımın sarılığını . Fototerapi mavi ışık gördük çıktık 1 gün . Kanamana gelince fazla olmasıkonusunu doktoruna sor normal doğumdan 1 hafta sonra kontrole çağırmasını doktorun ? Alttan muayene edip herhangi bi pıhtı parça veya rahim de anormallik var mı diye bakıyorlar mutlaka git doktora

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun ikinizede bebeğini bol bol emzir . Kayısı suyu iç bol bol tatlı şeyler ye bebeğini hep emzir ama . Ben öyle geçirdim kızımın sarılığını . Fototerapi mavi ışık gördük çıktık 1 gün . Kanamana gelince fazla olmasıkonusunu doktoruna sor normal doğumdan 1 hafta sonra kontrole çağırmasını doktorun ? Alttan muayene edip herhangi bi pıhtı parça veya rahim de anormallik var mı diye bakıyorlar mutlaka git doktora
Evet canım Çağırdı ama gitmedim cünkü dikişlerim şişince hastaneye gittim muane ettiler krem yazdı sonra tekrar kanama olunca bu sefer özele gittim ordanda muane ettiler normal dedi yara iltihaplı olduğu için kama oluyor ama ya bazen bakıyorum petim böyle birden dolunca çok korkuyorum 😔😔

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar on bır gün oldu doğum yapalı bebeğim saralık oldu her gün hastaneleri dolaşmaktan ne dinlendim nede kendime bakabildim ve hala saraligi geçmedi benim de ikinci gün dikişlerim şişti hala şiş asıl sorum şu sizlere değerli anneler ben on bır gündür doğum yaptim ama hala kanamam bazen çokoluyor normal mi çok kan gelince çok korkuyorum cünkü doğumda ebeler beni çok korkuttu masada çok kaldım kanamam durmuyordu üç saatte anca dikiş bitti kanama durmuyordu sizce ara ara böyle kanama normal mi
Çok qecmis olsun kuşum nezman sarılık oldu kuzun Allah acil şifalar wersin insaAllah 🤲 benimde 9 qün oldu doqum yapalı kızım çok uykucu ilk hafta 2saatte 1 emziriyordm. Şuan nezman uyanirsa ozman weriyorum şimdiden sonra olurmu acep bende bilemedm. Kanamam benimde oluyor bazen kahwerenqi oluyor aha bitti diyorum kıpkırmızı oluyor snra lawaboya otrduqumda idrar yapıyormuşum qibi akiyo bazen doqumdan 10 qun snra caqrildim baklm

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
C
Çok qecmis olsun kuşum nezman sarılık oldu kuzun Allah acil şifalar wersin insaAllah 🤲 benimde 9 qün oldu doqum yapalı kızım çok uykucu ilk hafta 2saatte 1 emziriyordm. Şuan nezman uyanirsa ozman weriyorum şimdiden sonra olurmu acep bende bilemedm. Kanamam benimde oluyor bazen kahwerenqi oluyor aha bitti diyorum kıpkırmızı oluyor snra lawaboya otrduqumda idrar yapıyormuşum qibi akiyo bazen doqumdan 10 qun snra caqrildim baklm
Çok sağ ol canim benim.dogdugu ikinci gün doktora götürdüm sarılık yüksek dedi sürekli uyuyor uyanamıyor bir türlü günde 4 saat ben uyuyabiliyorum bebegime uğraşmaktan sürekli emzir emzir diyorlar ama demesi kolay gelde uyandır. Yani normal mi kanamam sürekli olmuyor bazen hic gelmiyor bazende petim doluyor bir ikitane değiştiriyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım sarılık çok zor biliyorum sık sık emzir ama arada kaşık ile mama takviyesi yapabilirsin biberon ile verince memeyi reddedilir. Doğumun normal mi oldu canım. Birde kanama 40 gün falan devam ediyor o normal

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım neden dikişin okadar sürdü doktora görün mutlaka parça kalırsa da kanama çok olabilir bebeğin sarılığı için mutlaka kuru dut al hasla suyuyla beraber ye bebeğe bir çay kaşığı günlük içir sende gün içinde iki kase yiyebilirsin bol bol emzir dutu mutlaka yap üç güne etkisini gorursun

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Canım sarılık çok zor biliyorum sık sık emzir ama arada kaşık ile mama takviyesi yapabilirsin biberon ile verince memeyi reddedilir. Doğumun normal mi oldu canım. Birde kanama 40 gün falan devam ediyor o normal
Doktor mama yazmadı canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor mama yazmadı ca
Çok geçmiş olsun canım neden dikişin okadar sürdü doktora görün mutlaka parça kalırsa da kanama çok olabilir bebeğin sarılığı için mutlaka kuru dut al hasla suyuyla beraber ye bebeğe bir çay kaşığı günlük içir sende gün içinde iki kase yiyebilirsin bol bol emzir dutu mutlaka yap üç güne etkisini gorursun
Sagol Canım öğrencilerin eline verdiler beni doğru düzgün bilmiyordu yarına aldırıyor deniyecen canim dutu dogum yaptigimdan beri iki kez acile bas vurdum muane ettiler parca kalsa anamazlar miydi aca canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bazen hic yok bazende boyle petim doluyor normsl mi canim

Son düzenleme:

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Cnm normal de kanama olur ama senin vücudunda kanama problemi varsa ki masada cok kaldım diyorsun mutlaka doktora git. Seni korkutmak gibi olmasın ama tedbşrli ol die sölüyorum bizim burda kızın biri dogum yaptı bi ay sonra vefat etti nedenş kanaması durmamıs ama dojtora da gitmemiş. Tedbir için git doktora bişi yoksa bile soru kalmaz aklında

Tüm sayfalar yüklendi.