Ne yapacağımı şaşırdım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde New mom 💙 tarafından oluşturulan Ne yapacağımı şaşırdım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,883 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapacağımı şaşırdım
Konbuyu başlatan New mom 💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep0147

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık evliyim ve hamileyim eşimle çok zor süreçlerden geçerek evlendik evlenebilmek için çok şeye göğüs gerdik gel gör ki şimdi iki yabancı gibiyiz sürekli bir kavga hali var evin içinde anlaşamıyoruz ama birbirimizden de kopamıyoruz seviyoruz bazen neden burdayım? ben niye evlendim? diye düşünmeden edemiyorum kafam okadar karışık ki kızlar belki benden büyükler var burda belki benle yaşıt ya da benden küçük olup hayat tecrübesi çok olanlar vardır dertleşmeye ihtiyacım var bazen tanımadığın insanlar en yakının olur..
Bende 5 aylik evliyim seni o kadar iyi anliyorum ki canim ilk aylarda olur diyolar alisma sureci diyolar zamanla raylar yerine oturur diyolar bakalim bende ayni sorunlari yasiyorum. Esimle birbirimizi cok seviyoruz fakat kavgasiz sorunsuz gunumuz yok

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık evliyim ve hamileyim eşimle çok zor süreçlerden geçerek evlendik evlenebilmek için çok şeye göğüs gerdik gel gör ki şimdi iki yabancı gibiyiz sürekli bir kavga hali var evin içinde anlaşamıyoruz ama birbirimizden de kopamıyoruz seviyoruz bazen neden burdayım? ben niye evlendim? diye düşünmeden edemiyorum kafam okadar karışık ki kızlar belki benden büyükler var burda belki benle yaşıt ya da benden küçük olup hayat tecrübesi çok olanlar vardır dertleşmeye ihtiyacım var bazen tanımadığın insanlar en yakının olur..
Merhaba tabiki neden tartışıyorsunuz sorun nedir bilemem ama genel olarak evliliğin ilk zamanlarinda bu tarz sebep olmadan da kavgalar olabiliyor birde sen hamilesin hormonlardan kaynaklı da alıngan ve hassas olabilirsin. Bende evliliğimin ilk yıllarında cok kavga ederdik ama şimdi evliligim daha iyi oturdu şükür bir sorunum yok 11 yıllık evliyim

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal hir cok insan yasar bunu kavgayi uzatmayin asla yatak ayirmayin gerekirse alttan alin karsilikli konusarak halledin herzaman asla sinirlari asmayin kavgada evlilik cok zor zatrn evlenince iki yabanci oluyosunuz ve birbirinizi yeniden taniyosunuz bunun icin biraz sabir biraz susmak sizi hiç eksiltmez gercekten sabirlar siddet yoksa bir evliligin tam oturması 5 yıl alıyo ondan sonra hersey normal dönuyo sabredin :) ve bol bol dua edin :)

New mom 💙

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal hir cok insan yasar bunu kavgayi uzatmayin asla yatak ayirmayin gerekirse alttan alin karsilikli konusarak halledin herzaman asla sinirlari asmayin kavgada evlilik cok zor zatrn evlenince iki yabanci oluyosunuz ve birbirinizi yeniden taniyosunuz bunun icin biraz sabir biraz susmak sizi hiç eksiltmez gercekten sabirlar siddet yoksa bir evliligin tam oturması 5 yıl alıyo ondan sonra hersey normal dönuyo sabredin :) ve bol bol dua edin :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepiniz okadar güzel şeyler yazmışsınız ki ve yol gösterici tecrübelerinizi paylaşmışsınız inanın hepinize yürekten teşekkür ederim yanlız olmadığımı ve bu süreçten çoğu insanın geçtiğini görmek bilmek bana güç verdi iyi ki varsınız hepiniz teşekkür ederim 💙
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepiniz okadar güzel şeyler yazmışsınız ki ve yol gösterici tecrübelerinizi paylaşmışsınız inanın hepinize yürekten teşekkür ederim yanlız olmadığımı ve bu süreçten çoğu insanın geçtiğini görmek bilmek bana güç verdi iyi ki varsınız hepiniz teşekkür ederim 💙

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Ayy aynı bizim durum.Evləndiyimiz ilk gündən hər şeydə kavga bulurduk.Həp bi səbəblər olurdu.Bəndə şimdi 35 hafda hamiləyim. 9 ay olur evliyik.Şimdi öncəyə bakdında daha iyi anlaşırık.Amma yinə kavqalarımız olur.Bidə ilk aylarda olur öylə.Sıkma canını .Bəbək olsun həpsi keçər inşAllah.Bəndə öylə ümüd eirim

Zeynep0147

Kayıtlı Üye
rank
Bunların olması normal ben 8 yıllık evliyim ilk zamanlarda bizde eşimle severek evlenmemize rağmen çok tartışırdık acayip acayip saçma konular yüzünden zaman geçtikçe bende onun neleri sevdiğini öğrenip onları uyguladıkça nelerden nefret ettiğini öğrenip onları bıraktıkça o da aynı şekil uygulayınca çok şükür hayatımız normale döndü tabi ki arada bir tartışmalarımız oluyor her evde olduğu gibi ama ona rağmen çok şükür iyiyiz şu an 3.ye gebeyim, Rabbim hakkınızda hayırlısını nasib etsin İnşeAllah

Tüm sayfalar yüklendi.