Ne yapmam lazım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Azranın annesi tarafından oluşturulan Ne yapmam lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 420 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Ne yapmam lazım
Konbuyu başlatan Azranın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan btldnmz1108

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Abla geçmiş olsun bana hiç biri yaramadi eczaneden bir krem aldım hemen gecdi ismini hatırlamıyorum sor sen

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 3 gündür doğum yapmışım göğüs uçlarım hepsi yara olmuş bebeği emzirene kadar canım çıkıyor göğüs ucu krem de aldım fayda etmiyor önere bileceğiniz bişey varmı yada ne yapmam lazım
Canım zeytin yağı göğüs ucuna sur biraz beklet ve yıka göğsünü ılık su ile işe yarayacaktir

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelik ise normal canım banyo yap bol bol görüşlerini yıka zeytinyağı sür varsa yada eczaneden krem al
İlk değil 3 cü ama arada 11 yıl var oğlum 11 yaşında ve yeni bu miniğimi aldım kucağıma ama göğüslerim den dolayı perişanım kremde aldım eczane den oda fayda vermedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim bilgilerinizi benimlede paylaştığınız için

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İlk değil 3 cü ama arada 11 yıl var oğlum 11 yaşında ve yeni bu miniğimi aldım kucağıma ama göğüslerim den dolayı perişanım kremde aldım eczane den oda fayda vermedi

Rica ederiz ♥️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Canım benim ya emzirdikce geçer merak etme 😔

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 3 gündür doğum yapmışım göğüs uçlarım hepsi yara olmuş bebeği emzirene kadar canım çıkıyor göğüs ucu krem de aldım fayda etmiyor önere bileceğiniz bişey varmı yada ne yapmam lazım
[/QUO
Ben zeytinyağı sürüp streç film ile kaplamistim nemli kaliyo hemen iyilesiyo dene istersen 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.