Neden boyle yapiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Neden boyle yapiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,250 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden boyle yapiyor
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlar insanin ewi hicmi onun tarafda olmaz yaa hic mi sorqulamadan eseblewmeden konuwub cozemezmi ya birisi ile konuemaya cok ihtiyacim var cok bunaldim cok yoruldum neyseki wukurler olsun 1000 wukur oglum var ona sarilib opub koklayib esebimi sakinlewtiriyorum bebeklerimiz olmasa ne yaparik ya
Aile konusuysa eş le anlaşmak.zor gercekten onlarda ortamı ayarlayamiyolar eşe yükleniyorlar direk

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Aile konusuysa eş le anlaşmak.zor gercekten onlarda ortamı ayarlayamiyolar eşe yükleniyorlar direk
Evet canim amma bizde insanik kadin sevilmeye her zaman ihtiyaci var sevib sevilmek bizimde hakkimiz bebek dogdukdan sonra ewim cok deyiwdi bam bawka biri oldu bana karwi sanki duwmaniyim gibi konuwuyor ha bide bebek dogdu kendisi hala yurt diwinda

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim amma bizde insanik kadin sevilmeye her zaman ihtiyaci var sevib sevilmek bizimde hakkimiz bebek dogdukdan sonra ewim cok deyiwdi bam bawka biri oldu bana karwi sanki duwmaniyim gibi konuwuyor ha bide bebek dogdu kendisi hala yurt diwinda
Birazda bebek yoruyo sorumluluk bence ağır geliyo ilk bebeklerde daha zor kabul ediyorlar bebegi sevse bile seni sevmiş gibi hissediyorsun zaten

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyi seviyor canim ona wupem yok onunla konuwuyor telfonda falan bana karwi kotu duwmaniyim sanki ha ayleside oyle canim hepisi oyle
Bence en iyi çözüm iletişim duygularını dile getireceksin uzaktada olduğu için dolduruşa geliyo olabilir uzunn süreli evli değilsin sanırım anca evlilik oturuyo olabilir uzakta olmasida sıkıntı ya bence soğukluk giriyo araya yqninda olsa daha çabuk hallolur sanki

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bence en iyi çözüm iletişim duygularını dile getireceksin uzaktada olduğu için dolduruşa geliyo olabilir uzunn süreli evli değilsin sanırım anca evlilik oturuyo olabilir uzakta olmasida sıkıntı ya bence soğukluk giriyo araya yqninda olsa daha çabuk hallolur sanki
Sadece yoruldum canim ona karwi cok kizginim hamileliyim boyunca yanimda olmadi dogumdada yanimda olmadi kirildim ona karwi kafam allak bullak 😣😣😣

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya kizlar insanin ewi hicmi onun tarafda olmaz yaa hic mi sorqulamadan eseblewmeden konuwub cozemezmi ya birisi ile konuemaya cok ihtiyacim var cok bunaldim cok yoruldum neyseki wukurler olsun 1000 wukur oglum var ona sarilib opub koklayib esebimi sakinlewtiriyorum bebeklerimiz olmasa ne yaparik ya
Canim belke uzagdadi deye sozlerniz ust usde duwmur mende 2 ay o burda olanda rayonda qaldim telefonda ancaq dalawirdiq bos seylere gore

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Sadece yoruldum canim ona karwi cok kizginim hamileliyim boyunca yanimda olmadi dogumdada yanimda olmadi kirildim ona karwi kafam allak bullak 😣😣😣
Yani istemeyerek gelemediyse idare ediyosun mecbur yanına geldimmi unutursun ıns sen Trip yapınca erkekler daha çok tribe giriyo nedense o da ondan soğuk davraniyodur bence ama o konuda haklısın tabi insan dogumda yaninda istiyo cocuk tek senin değil sonuçta yalnız hissetmen normal

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aile konusunda eş köprü olamayınca hep olan eşe oluyor zaten 😣 Allah'ım yardımcın olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar