Sorum var Nefes alamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Nefes alamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 802 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nefes alamıyorum
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalık gebelik sırt ağrısı olur mu şu iki omuz kemiği midir nedir oranın ortası çok feci ağrıyor nefes bile alamıyorum normal midir gebelikte yoksa gebelikle alakası yok mu çok kötü ağrıyor yaa
Benim de olmuştu zamanında bebek diyaframa baskı yapıyordu o da akciğerleri sıkıştırıyordu zincirleme nefes darlığı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
23 haftalık gebelik sırt ağrısı olur mu şu iki omuz kemiği midir nedir oranın ortası çok feci ağrıyor nefes bile alamıyorum normal midir gebelikte yoksa gebelikle alakası yok mu çok kötü ağrıyor yaa
Seni çok iyi anlıyorum kuzum benimde ikinci gebeliğimde sırt ağrım çok oluyordu doğuma kadar çekmiştim resmen sırtımdaki kemik kırılacak gibi hissediyordum kendimi
Nefes darlığı da her iki gebeliğimde de yaşamıştım

süreyya çay

Kayıtlı Üye
rank
sırtınagrıyo sanki böle tam nefes alamıyomuş gıbı hıssedıyosan doktora gıt.hamileliğimin başında yasadım astım cıktım.26 haftalıgım hala tedavı goruyorum.

evamia

Kayıtlı Üye
rank
sırtınagrıyo sanki böle tam nefes alamıyomuş gıbı hıssedıyosan doktora gıt.hamileliğimin başında yasadım astım cıktım.26 haftalıgım hala tedavı goruyorum.
Geçmiş olsun canım ama astım olduğumu düşünmüyorum ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastanede misin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastanede misin canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar