Sorum var Nefes alma sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Nefes alma sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 283 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nefes alma sorunu
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 16 günlük bebeğim var doktora gotrcem ama izindymis şuan dikkatimi bir şey çekti uyurken nefes alirkn göğsü bebegimin hızli inip kalkıyor ama normalde yada hep öyle değil arada uyurken oluyor,benmi çok pimpirigm bilmiyorum, hırıltısi faln yok rahat her şeyi acaba yenidoğan nasıl oluyor unuttum herseyide,ilk doğduğunda fln muayenede sıkıntı yok dedi doktr ama taktm kafama niye göğsü uyurken hızlı kalkıp iniyor diye☹️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar 16 günlük bebeğim var doktora gotrcem ama izindymis şuan dikkatimi bir şey çekti uyurken nefes alirkn göğsü bebegimin hızli inip kalkıyor ama normalde yada hep öyle değil arada uyurken oluyor,benmi çok pimpirigm bilmiyorum, hırıltısi faln yok rahat her şeyi acaba yenidoğan nasıl oluyor unuttum herseyide,ilk doğduğunda fln muayenede sıkıntı yok dedi doktr ama taktm kafama niye göğsü uyurken hızlı kalkıp iniyor diye☹️
Merhaba canım benim benim bebeğim 4 aylık oldu ilk günden beri uykuya dalacağı zaman ve de uyanacağı zaman aynı dediğin gibi oluyor vAlla şükür bir sıkıntısı da yok çoğunlukla da uyanacağı zaman öyle oluyor

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım benim benim bebeğim 4 aylık oldu ilk günden beri uykuya dalacağı zaman ve de uyanacağı zaman aynı dediğin gibi oluyor vAlla şükür bir sıkıntısı da yok çoğunlukla da uyanacağı zaman öyle oluyor
Ayy Allah razı olsun içim rahatladı cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akciğerleri henüz tam gelişmediği için öyle olur. Hışırtı yoksa korkulacak bişeyde yok
Hırıltısi yok cnm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım normal bebeğim iki yaşında şuan uyuttum dediğin şey onda da var her iki üç saniye de hızlı hızlı nefes alıp veriyor, bebekler biz büyükler gibi değiller onların bronşları daha çok küçük olduğu için yani akciğerleri tam gelişmediğinden böyle hızlı nefes alıp verirler çok normal

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah
Canım normal bebeğim iki yaşında şuan uyuttum dediğin şey onda da var her iki üç saniye de hızlı hızlı nefes alıp veriyor, bebekler biz büyükler gibi değiller onların bronşları daha çok küçük olduğu için yani akciğerleri tam gelişmediğinden böyle hızlı nefes alıp verirler çok normal
Allah razı olsun cnm 🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar