Sorum var Nefes darlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Nefes darlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,456 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nefes darlığı
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya 28 haftalık 4 günlük hamileyim ve aşırı nefesim daraliyo ne oturdumu biliyom ne yattimi aglicam ya inanin çok zor dayanamiyom ağrı kesici parol içsem geçer mi sizce doktoruma bu hafta sorcam gidince bebek çok rahatisz ediyoii
Çok normal ilerledikçe oturduğun yerden nefesin daralcak sabır gerektiren bi dönem çok zor ben nefes almayı unuttum 😂😂😂

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal ilerledikçe oturduğun yerden nefesin daralcak sabır gerektiren bi dönem çok zor ben nefes almayı unuttum 😂😂😂
Yaaa kuzum ben çok korkuyorum bişey olmaz demi ne yapmam lazım bu durumun bir cagresi yok mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide karnıma hafif bir ağrı veriyo bebek hareket edince batıyı gibi oluyo karnım

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa kuzum ben çok korkuyorum bişey olmaz demi ne yapmam lazım bu durumun bir cagresi yok mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide karnıma hafif bir ağrı veriyo bebek hareket edince batıyı gibi oluyo karnım
Valla nefes darlığına bi çözüm bulamadım ben sonuçta içinde bi insan var korkma hiç bile olmaz 😂 batıp ağrı vermeside artık kemikleri batıyo o hissettiklerin ya diz ya dirsek artık batma oluyo alışman gerek artık böyle 😂🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ya 28 haftalık 4 günlük hamileyim ve aşırı nefesim daraliyo ne oturdumu biliyom ne yattimi aglicam ya inanin çok zor dayanamiyom ağrı kesici parol içsem geçer mi sizce doktoruma bu hafta sorcam gidince bebek çok rahatisz ediyoii
Kuzum benimde ilk gebeliğimde en çok şikayet ettiğim şeylerden birisi idi doktorum bana fıs fiş yazmıştı iyi geliyordu bide kuzum öyle olunca dışarı çık açık hava solu

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
sigara kullaniyir msn cnm

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Off çok zor 30+1 olduk ölecek gibiyim uyuyamıyorum oturamıyorum, nefes alamıyorum gidip doktora yalvarasım var al diye acayip kötü durumdayım. İlaç fayda etmez doğurana kadar böyle devam 😔

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Şuan da normal ve benim astımım olduğu halde zorlandım baya baya ama 30 hafta falan karnın aşağıya düşünce midendeki baskı olmayacak daha rahat nefes alabileceksin sabret

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
anladim cnm en iyisi bende gebe oldumu ogrenince bıraktım aynj daralma bende de var 25+3 günlüğüm bazen o kadar nefessiz kalıyorum ki kendimi cama yada disari zor atıyorum doktor la henüz bende konuşmadim ama acik hava almak cok iyi geliyor cnm bide soda icince nefesim rahatliyor benim cok gecmis olsun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.