Nefes darlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havvanur tarafından oluşturulan Nefes darlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nefes darlığı
Konbuyu başlatan Havvanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esraakın

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Hayirli akşamlar arkadaslar 8+5 günlük gebeyim ama sanki son aylarimmis gibi nefesim cok daraliyo hatta bazen derin nefes almakta zorlaniyorum böyle basina gelen oldu mu napsam gecer

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hayirli akşamlar arkadaslar 8+5 günlük gebeyim ama sanki son aylarimmis gibi nefesim cok daraliyo hatta bazen derin nefes almakta zorlaniyorum böyle basina gelen oldu mu napsam gecer
Canım o bende de var ya bende 17 haftalık hamileyim nefesim çok daralıyor ilk hamileligimde hic boyle bisey yasamamistim bende anlamadım🤷‍♀️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğin 6. Ayına kadar rahim genişliyor buda diyafram kasının yukarı hareket etmesine sebep olur ciğer sıkışır nefes daralır ekstra olarak bebeğiniz kanınızdaki oksijene varana kadar kullanır nefes darlığınız normaldir endişe duymayın. Ama boğulma derecesindeyseniz veya normalin çok üstünde bir nefes darlığınız varsa doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğin 6. Ayına kadar rahim genişliyor buda diyafram kasının yukarı hareket etmesine sebep olur ciğer sıkışır nefes daralır ekstra olarak bebeğiniz kanınızdaki oksijene varana kadar kullanır nefes darlığınız normaldir endişe duymayın. Ama boğulma derecesindeyseniz veya normalin çok üstünde bir nefes darlığınız varsa doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim
Cok tesekkur ederim Allah razi olsun inşaAllah bilgileriniz için

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Caniiiimmmm çok teşekkür ederim bilgi için ♥️♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar