Nerden anlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemrw tarafından oluşturulan Nerden anlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,729 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nerden anlarım
Konbuyu başlatan Cemrw
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
En son 13 aralıkta adet gördüm unutlanmak istemiyorum test yapıp olumsuz cevap almaktan da korkuyorum napmalıyım?
Bence test yap kuzum 1 hafta gecikmiş regl eğer yoksa en azından doktora gidip öğrenirsin neden olmadığını ya bugün ya yarın illaki yapacaksın o testi rabbim gönlünden geçeni nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende senin gibiydim tek fark antibiyotik kullanıyordum o yüzden regl geçti sanmıştım eşim ısrar etti yap diye hiç umitlenmek istemediğim için erteledim de erteledim bı yaptım hamileymisim 🤭🤭

Cemrw

Kayıtlı Üye
rank
Bence test yap kuzum 1 hafta gecikmiş regl eğer yoksa en azından doktora gidip öğrenirsin neden olmadığını ya bugün ya yarın illaki yapacaksın o testi rabbim gönlünden geçeni nasip etsin

Bende senin gibiydim tek fark antibiyotik kullanıyordum o yüzden regl geçti sanmıştım eşim ısrar etti yap diye hiç umitlenmek istemediğim için erteledim de erteledim bı yaptım hamileymisim 🤭🤭
Birkaç gün daha bekleyip yapayım diyorum benimde genelde stresten gecikir yine öyle oldu diye de ümit etmek istemiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Birkaç gün daha bekleyip yapayım diyorum benimde genelde stresten gecikir yine öyle oldu diye de ümit etmek istemiyorum
Stres yapma canım her şey Allah'tan rabbim gönlüne göre versin tam 10 gün geçince yap bakalım gerçi şuan varsa şimdide çıkar da hayirlisi olsun hakkında hayırlı haberlerini bekliyorum

Peki vücudunda herhangi bir değişiklik var mı göğüslerin olsun mide bulantısı yada iştahsızlık gibi

Cemrw

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma canım her şey Allah'tan rabbim gönlüne göre versin tam 10 gün geçince yap bakalım gerçi şuan varsa şimdide çıkar da hayirlisi olsun hakkında hayırlı haberlerini bekliyorum

Peki vücudunda herhangi bir değişiklik var mı göğüslerin olsun mide bulantısı yada iştahsızlık gibi
İstahsızlık ara ara oluyor gögüs hassasiyeti var ve çok uyumaya başladım

Tüm sayfalar yüklendi.