Neredesiniz Canlarım Hadi gelin sohbet edelim♥️♥️♥️🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Neredesiniz Canlarım Hadi gelin sohbet edelim♥️♥️♥️🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,072 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Neredesiniz Canlarım Hadi gelin sohbet edelim♥️♥️♥️🙈🙈
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayırdır kuzum ya niye kavga ettin
Ah eminem ah neler oldu neler. Ben bileti nerdeyse haftalar önce aldım dedim bebeğim var tek kişilik koltuk verin kadın bana tamama dedi tek kişilik olan yeri verdim size dedi neyse otobüse bir bindim baltım çift kişilik koltuk verilmiş 🤦🏻‍♀️. Sonra bir tane kız ve annesi annesi benim yanımda oturuyor onlarada çift verdim demiş ben dedim kızın benim yerime otursun ben tekli koltuğa geçeyşm sorun olmaz diye kabul ettiler. Bu sefer de benim yanımda olan yere aslında erkek vermişler otobüste bir kargaşa koptu firmaya dedik nasıl iş yapıyorsunuz bileti kime verdiğiniz demi yazmıyor bu nasıl sorumsuzluk dedil mecbur adam tekli koltuğa oturdu 🤦🏻‍♀️. Öyle olunca bende çift koltuğa bir bayanın yanına geçtim ama Allah var hiç rahat edemedim. Özür filan dilediler ama varya canımız çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dertler bitmez burası da çok sıcak enkaz devam ediyor toz toprak her yer gündüzleri hiç dışarı çıkmıyoruz
Zamanla düzelecek inşallah kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ah eminem ah neler oldu neler. Ben bileti nerdeyse haftalar önce aldım dedim bebeğim var tek kişilik koltuk verin kadın bana tamama dedi tek kişilik olan yeri verdim size dedi neyse otobüse bir bindim baltım çift kişilik koltuk verilmiş 🤦🏻‍♀️. Sonra bir tane kız ve annesi annesi benim yanımda oturuyor onlarada çift verdim demiş ben dedim kızın benim yerime otursun ben tekli koltuğa geçeyşm sorun olmaz diye kabul ettiler. Bu sefer de benim yanımda olan yere aslında erkek vermişler otobüste bir kargaşa koptu firmaya dedik nasıl iş yapıyorsunuz bileti kime verdiğiniz demi yazmıyor bu nasıl sorumsuzluk dedil mecbur adam tekli koltuğa oturdu 🤦🏻‍♀️. Öyle olunca bende çift koltuğa bir bayanın yanına geçtim ama Allah var hiç rahat edemedim. Özür filan dilediler ama varya canımız çıktı

Hadi ya kötü olmuş iyi yapmışsın işlerini düzgün yapsınlar. Kime ne tutturursak mantığı ne ya bir de erkekle kadın yanyana nasıl gitsin küçük çocukla birde olacak iş değil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hadi ya kötü olmuş iyi yapmışsın işlerini düzgün yapsınlar. Kime ne tutturursak mantığı ne ya bir de erkekle kadın yanyana nasıl gitsin küçük çocukla birde olacak iş değil
Aynen kuzum kocaman firms kime hangi bileti verdiğini nasıl bilmez dedik şoför bile sinirlendi yani düşün

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank

Allah aşkına o firma KamilKoç mu ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar