Neye göre

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Neye göre başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neye göre
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Defne

Kayıtlı Üye
rank
İnan 2. Gebelik daha cabuk gecıyor hiç anlamıyorsun bile cocuklardan. defneler cok yaramaz ve uykusuz oluyor baya yorucu gectı gebeliğim
Hih ben yaramazlik yapacaktim babamdan cok cekinirdik bide uvey anne vardi basimizda anca coxuklarina baktik 😅birak simarsin eglensin gelir gecer aha bak bizde buyuduk

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Hih ben yaramazlik yapacaktim babamdan cok cekinirdik bide uvey anne vardi basimizda anca coxuklarina baktik 😅birak simarsin eglensin gelir gecer aha bak bizde buyuduk
Ya uvey anne mi 😔 üzüldüm bi an.
Büyüdün ama nasıl büyümüssündür kim bilir Allah gönlüne göre versın 💕

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar sezeryan doğumda son adet tarihine göre mi tarih verip doguma alıyorlar yoksa ultrasonda ki haftaya göre mi doguma alıyorlar
Canım benimde 2 hafta önde gidiyor ultrasonda ama adet e göre alacak dr um ultrasonda gelişimi güzel olabilir beklicez dedi 36+4üm 27 ağustosta sezeryana alacak senide öyle alır dr tahminim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar sezeryan doğumda son adet tarihine göre mi tarih verip doguma alıyorlar yoksa ultrasonda ki haftaya göre mi doguma alıyorlar
Son adet tarihine göre alınır büyük ihtimalle canım. Ultrason bebeğin kilosuna boyuna göre ölçüyor haftasını, gelişimi biraz ilerideyse ondan önde görünüyordur. Onu baz almazlar o yüzden genelde son adet tarihine göre alıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar