Nigaha gidiyorum😆♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Nigaha gidiyorum😆♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 346 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nigaha gidiyorum😆♥️
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar karibde gelse 7 aydi evliyim amma resmi olarak bugun evleniyorum😆♥️ rusiya vetendasi olmadan evlenemezdik şimdi kocam vetendaşlik aldi bugun 16:00 da nihag gunumuz💜☺ nigaha karnimdaki bebeşimle gideceyim birgun hic aklima gelmezdi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar karibde gelse 7 aydi evliyim amma resmi olarak bugun evleniyorum😆♥️ rusiya vetendasi olmadan evlenemezdik şimdi kocam vetendaşlik aldi bugun 16:00 da nihag gunumuz💜☺ nigaha karnimdaki bebeşimle gideceyim birgun hic aklima gelmezdi
Aaa ne güzel hadi bakalım canım 😍

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ee allah bi yastıkta kocatsın o zaman tatlım 😂😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Sen hamile gidiyorsun ben kucağımda iki aylık bebeğimle gitmiştim ama çok utanmıştım herkes bekar evlenmenin derdinde çıtır çıtır kizlar ben sezaryen ağrıları kucakta bebekle gitmiştim 😂😂 utancımdan fotoğraf bile cekilmedim 🥺

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Allahım Saim mutlu etsin sizi
Amin herkesi canim☺🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen hamile gidiyorsun ben kucağımda iki aylık bebeğimle gitmiştim ama çok utanmıştım herkes bekar evlenmenin derdinde çıtır çıtır kizlar ben sezaryen ağrıları kucakta bebekle gitmiştim 😂😂 utancımdan fotoğraf bile cekilmedim 🥺
Ya neden utandinki? Işde evleniyorsun camat bebeyi ile duygun yapiyo😆

Tüm sayfalar yüklendi.