Nişan bir anda mı gelir parça parça da gelir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Nişan bir anda mı gelir parça parça da gelir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,265 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan bir anda mı gelir parça parça da gelir mi
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Aslinda salı günü doktordaydim canim. Normal dogum tarihim 30 ocak . 30 ocaga kadar sanci su gelirse gel dogum icin. Ama gelmezse suni sanci verecem dedi🤷🏻 yarin bir arayip sorarim olmazsa cnm
Benim ilk gebeligimde Nisan gelmedi canım. Benim acilmam ve sancım varmış hiç haberim yoktu mesela kontrole gidince anladım. 38 haftayken gittim sezaryan için planlanmıştı yatış olucakti. Sonra doktor seni muaye ediyim ilk doğumun normal olmasını isterim ben dedi. Beni muaye etti bana senin çatın normal doğum için uygun aynı zamanda doğum başlamış 4 cm acilman var sancıların başlamış hemen yatışa dedi. Ben sancı hissetmiyorum dedim. Bana senin acı eşiğin yüksek o yüzden dedi. Sonra ben ağlamaya başladım tabi. Doktor bekle geliyorum dedi gelene kadar ağlamaya dewamkee tabii 😁. Doktor geldi bana hiç dogurmuycam mi zannettin dedi sonra güldüm ama tektim yanımda kimse yoktu belki o yüzden zoruma gitti o an çok değişik duygu içindeydim. Ama doktorumdan Allah razı olsun o doktordan beni hiç bı doktor muaye etmemişti oğlumun kafası büyük diye doguramazsin demişti. Bu doktorun muayenesi sayesinde normal oldu. Çok şükür inş bu gebeligimde hayırlısıyla normal olur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar