Nişan geldigini nasıl anlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslıhan sağlam tarafından oluşturulan Nişan geldigini nasıl anlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldigini nasıl anlarım
Konbuyu başlatan Aslıhan sağlam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye
Merhabalar 39 a girdim bugün bebeğim 32. Haftadan itibaren ters 3 gündür de ara ara beyaz akıntı geliyo acaba nişan mi ya da nişan nasıl bir şey ?Fikir verirseniz çok sevinirim 😊Hepinize teşekkürler şimdiden 🥰
Nişan akıntı değil kan canım
Merhabalar 39 a girdim bugün bebeğim 32. Haftadan itibaren ters 3 gündür de ara ara beyaz akıntı geliyo acaba nişan mi ya da nişan nasıl bir şey ?Fikir verirseniz çok sevinirim 😊Hepinize teşekkürler şimdiden 🥰

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Nişan kanlı sümüksü akıntı gibi birşey canım ama kanlı sıvı kan değil katı sümük gibi kanlı akıntının daha çoğunu düşün yani minicik değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar