Nişan geldikten sonra ne zaman dogum olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Nişan geldikten sonra ne zaman dogum olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,324 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten sonra ne zaman dogum olur
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aras annesi

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yine ben fun geceden beri bazen 1saat bazen yarim saat aralikla su geliyor gece eve yollamislardi suyun gelmedi daha diye resmen su geliyor aslinda acilma yok ama sabahta nişan geldi galiba burdan ogrendigim kadariyla az yapiskan sefaf akinti gibi ve hafif kan vardi sabah ultrasyon cektirdim her sey normal aslinda 3eylul dogum ama 37+3bundan sonra brbek istedgi zaman dogar biraz suyun azalmis baska sorun yok bekle dedi dunden beri ayni ara ara oyle su gibi birsey geliyor akinti desem bu cok fazla bukadar akinti olmaz bence sizce ne zaman dogum olabilir nisan geldikten sonra

Kizlar yine ben fun geceden beri bazen 1saat bazen yarim saat aralikla su geliyor gece eve yollamislardi suyun gelmedi daha diye resmen su geliyor aslinda acilma yok ama sabahta nişan geldi galiba burdan ogrendigim kadariyla az yapiskan sefaf akinti gibi ve hafif kan vardi sabah ultrasyon cektirdim her sey normal aslinda 3eylul dogum ama 37+3bundan sonra brbek istedgi zaman dogar biraz suyun azalmis baska sorun yok bekle dedi dunden beri ayni ara ara oyle su gibi birsey geliyor akinti desem bu cok fazla bukadar akinti olmaz bence sizce ne zaman dogum olabilir nisan geldikten sonra
Ya biz aynı haftadayız 37 + 2 haftalıgım. Benimde dünden beridir gelen sancılarım var. Ara ara geliyor. Sanki suyumda geliyor çok az. Bebek sertleşiyor falan. Sonra bi haraket ediyor sancı geliyor dogummu nemi anlayamadım

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nisan dogumun baslaması demek canim Bugun de dogum olabilir 1 hafta sonrada sancıların gelmesi lazım ama bazen sancı olmadan da acılma oluyor bi doktora gorun istersen nts den belli olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım suyun geliyormuş nişanın da gelmiş her an olabilir artık doğum

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Canım suyun geliyormuş nişanın da gelmiş her an olabilir artık doğum
2ayri doktora gittim suyun gelmemis senin ilk deogum nasil anladin su oldugunu diye kotu davrandilar cok moralim bozuldu belimden kasiklara agrimda var zaten bir anda icimden birsey geldi eve girdim baktim camasirlarim heosi islanmis uzerimi deyismeye yetisemedim tekrar geldi bacaklarimdan asagya dogru sizdi niye suyun gelmedi diyorlar bilmiyorum 😔ama acilma yokmus bebekte harket edyor bazen simide bazen geliyor oyle ilk dogum olabilir ama insan anlar dimi daha once boyle birsey gelmediki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
2ayri doktora gittim suyun gelmemis senin ilk deogum nasil anladin su oldugunu diye kotu davrandilar cok moralim bozuldu belimden kasiklara agrimda var zaten bir anda icimden birsey geldi eve girdim baktim camasirlarim heosi islanmis uzerimi deyismeye yetisemedim tekrar geldi bacaklarimdan asagya dogru sizdi niye suyun gelmedi diyorlar bilmiyorum 😔ama acilma yokmus bebekte harket edyor bazen simide bazen geliyor oyle ilk dogum olabilir ama insan anlar dimi daha once boyle birsey gelmediki
Canım bacaklarından süzülüyorsa suyundur tabi. Kiminin birden boşalır kiminin azar azar gelir. Belki bebeğin suyu fazlaydı normale göre azalma olmadığı için suyun değildir dediler bilemedim devam ederse sen yine git bi dra ne derler diye düşünme bebeğini riske atma hiç

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Canım bacaklarından süzülüyorsa suyundur tabi. Kiminin birden boşalır kiminin azar azar gelir. Belki bebeğin suyu fazlaydı normale göre azalma olmadığı için suyun değildir dediler bilemedim devam ederse sen yine git bi dra ne derler diye düşünme bebeğini riske atma hiç
Aksam 5 randevu aldim baska doktira gidecgim bakalim ama nişan geldiginden eminim o sadici 1kez geldi su dun aksamdan beri azar azar geliyor ara sira uktrasyonda dedi suyun biraz azalmis diye

Hem suyun azalmış deyip hem nasıl suyun gelmemiş diyorlar tuhaf canım. Aynen başka bi dra görün bide
Menim hiç doktor muhabbeti bile yok.para çıkıcak ya.. off 13 temmuz ultrasona gidenim. Ondada suyun bulanmış dedi baş aşagı da dedi başqa bişi demedi 😏😏şimdi hiç bilmiyom orda durumlar nasıl

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 39+6 günüm ayım doldu ve suyum da yok sancım da nasıl geldi suyun nasıl anladın yani

Tüm sayfalar yüklendi.