Nişan gelmesi kaç gün sürer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Nişan gelmesi kaç gün sürer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,150 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan gelmesi kaç gün sürer
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende hiç ama hiç sancı yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğrudur her an tetikte olmamız lazım o zaman 🙏🏻
Valla tetikte bekliyorum her konuda çantamı bile eksik var mı diye kontrol ettim bebek hareketlerini takip et dediler takip ediyorum uzanıyorum bakalım prenses ne zaman gelicek sezeryan olucgaim için bnm zaten az kaldı

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla tetikte bekliyorum her konuda çantamı bile eksik var mı diye kontrol ettim bebek hareketlerini takip et dediler takip ediyorum uzanıyorum bakalım prenses ne zaman gelicek sezeryan olucgaim için bnm zaten az kaldı
Bende aynı maşallah hareketleri yerinde bebeğin takipteyim normalde Aralık ilk haftası doğum ama galiba bizim beyefendi de o kadar beklemiycek gibi duruyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı maşallah hareketleri yerinde bebeğin takipteyim normalde Aralık ilk haftası doğum ama galiba bizim beyefendi de o kadar beklemiycek gibi duruyor
Aralık ilk haftası baya varmis beyefndi aceleci davranmak istiyor 😀 paşa bnm kız 16 sında tahlillerim var 17 18 gbi de kucağımda olucak insallah bekler 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar