Nişan gelmesi ne renk olur 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Nişan gelmesi ne renk olur 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,091 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan gelmesi ne renk olur 🤔
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ErvA34_

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+3 hamileyim ve tuvalete gittim boyle bi beyaz mukus ve sumuk gibi akinti geldi bana içinde de boyle bi saç kili gibi damar kirmizi geldi acaba bu nişan mi

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim perşembe günü geldi 39+5 oldum hâlâ bekliyorum aynısını tarif ettin demekki öyleymiş bana muayenedendir dediler nisandan 1 gün önce muayene ettiler 1cm açıklık var dedi hâlâ bisey yok evdeyim😊

2.anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+3 hamileyim ve tuvalete gittim boyle bi beyaz mukus ve sumuk gibi akinti geldi bana içinde de boyle bi saç kili gibi damar kirmizi geldi acaba bu nişan mi
Evet canim nisan gelmis doğum yakindir insaalhh bndede persembegunu gekdi nisan şuanda2 cm aciklik var ama sancim yok bekliyorum

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Hepimizin kafalar karışık ne olduğunu anlayamadık bekleyip görücez 😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bu gun muayene oldum buyuk ihtimalle ondan bu şey gelmiş yani nişan değil demek ki
Ben akşam muayene oldum kontrole gitmiştim 1cm dedi bi sorun olmayınca eve gönderdi geldiğimde lavobada girdim pembemsi leke geldi o muayeneden dolayı oldu eminim sonra benim biraz sancim oldu sabah daha fazlaydı yine girdiğimde damarlı gibi kan lekesi geldi sonraki girdiğimde fazlaydı sümüksü ve kahverengiydi ben doğum başlıyor diye sancimi evde cekiyim dedim 3.5 gibi hastaneye gittim bu defa o açıklığa önceki doğumdan kalma dedi sancim nstde 53e kadar cikmasina rağmen sancin yok dedi gonderdi sonra 3 4 defa yine geldi o leke

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.