Sorum var Nisan gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslanim♥️ tarafından oluşturulan Nisan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 349 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nisan gelmesi
Konbuyu başlatan Alparslanim♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

esra.

Kayıtlı Üye
rank
40+2deyim cok az kanlı bir akıntı geldi yapiskanli gibi nisan deniyormuş sanirim. Bunu yaşayan oldumu nisanda ne kadar sonra doğum olur acaba
Canım benim ikinci çocuğumda nişanla birlikte hafif sancılarına başladı sabah 5 ye nişan geldi saat 10 da doğum yaptım sancın varsa git bı görün doğum olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim ikinci çocuğumda nişanla birlikte hafif sancılarımda başladı sabah 5 ye nişan geldi saat 10 da doğum yaptım sancın varsa git bı görün doğum olabilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
40+2deyim cok az kanlı bir akıntı geldi yapiskanli gibi nisan deniyormuş sanirim. Bunu yaşayan oldumu nisanda ne kadar sonra doğum olur acaba
Merhba canim öncelikle Allah kolaylık versin inşallah canım sen yine de bir git kimisi o an doğum yapıyor kimisi yarın haftaya vs değişiyor yani ama istersen bir git

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum merhaba ben 2 doğumda da nisan geldi ve sancilarim başladı oglum erken geldi kizim 38+5 de geldi nisanim gelir gelmez sancilarim basladi ve hemen gittim ve doğurdum sende hic bekleme ne olur ne olmaz cunku günün gelmiş her ihtimale karsi bi git doktora

Alparslanim♥️

Kayıtlı Üye
rank
Kmse.cevap vermemis ben braz arastrdm nisandan hemen snra.olmuyor iki.haftayi ble.bulabiliyor su bosalinca tamamen dikkat edin diyorlar suyun geldmi
Yok hayır gelmedi haftam bittiği içinde korkuyorum

Kuzum merhaba ben 2 doğumda da nisan geldi ve sancilarim başladı oglum erken geldi kizim 38+5 de geldi nisanim gelir gelmez sancilarim basladi ve hemen gittim ve doğurdum sende hic bekleme ne olur ne olmaz cunku günün gelmiş her ihtimale karsi bi git doktora
Aksam gidiyim bakalım ne olacak ☺

Kmse.cevap vermemis ben braz arastrdm nisandan hemen snra.olmuyor iki.haftayi ble.bulabiliyor su bosalinca tamamen dikkat edin diyorlar suyun geldmi
Yok gelmedi gece acildeydik zaten açılma felan yok denmişti teşekkür ederim bu arada 😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet canım nişanın gelmiş herkeste bir olmuyor tabi doğumdan bikacgun önce de gelebilir doğumdan birksc saat önce de gelebilir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok hayır gelmedi haftam bittiği içinde korkuyorum

Yok gelmedi gece acildeydik zaten açılma felan yok denmişti teşekkür ederim bu arada 😊
Git kuzum bizede hayirli haberler ver insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar