Nişan gelmesi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merva tarafından oluşturulan Nişan gelmesi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,055 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan gelmesi?
Konbuyu başlatan Merva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merva

Kayıtlı Üye
rank
Sabah sanci ile uyandim 39+3 gunluguz , lavaboya giderken biraz garip hissettim ve gittigimde bir miktar sumuksu hafif pembe bir akinti vardi acaba nisanmi bu

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Sabah sanci ile uyandim 39+3 gunluguz , lavaboya giderken biraz garip hissettim ve gittigimde bir miktar sumuksu hafif pembe bir akinti vardi acaba nisanmi bu
Ben gece 2 de Hafif karın ağrısıyla uyandım GÜNDÜZ 11 de nişanım geldi öğleden sonra saat 3 te sancılarım başladı saat 5 te hastaneye gittim ve saat 6 buçukta oğlum DÜNYAYA geldi darısı başına.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
🙈 dogum ne kadar sure sonra oluyor acaba
İlk doğumunsa biraz uzun sürebilir canım, sağlıkla kavus evladına. Hastaneye hemen gitme evde sancini çek sancı aralarini takip et. Evde çömelme kalkma yap, ılık duş al ara ara. Plates topun arsa üzerine otur öne geri hareketler yap. Bol bol sıvı tuket ve karnın aç kalmasın sakın enerjiye çok ihtiyacım var. Doğumun ne kadar sürer belli olmaz hastaneye gittikten sonra yemek yemene izin vermezler asla söyleyeyim. Rabbim tek avazda kurtarsın, bebeğinde sende sagl saglim kavuşun birbirine inşallah.

Merva

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumunsa biraz uzun sürebilir canım, sağlıkla kavus evladına. Hastaneye hemen gitme evde sancini çek sancı aralarini takip et. Evde çömelme kalkma yap, ılık duş al ara ara. Plates topun arsa üzerine otur öne geri hareketler yap. Bol bol sıvı tuket ve karnın aç kalmasın sakın enerjiye çok ihtiyacım var. Doğumun ne kadar sürer belli olmaz hastaneye gittikten sonra yemek yemene izin vermezler asla söyleyeyim. Rabbim tek avazda kurtarsın, bebeğinde sende sagl saglim kavuşun birbirine inşallah.
Cok saol tesekkur ederim ya evet ilk dogumum zaten oyuzden ne nasil oluyor bilgim yok genellikle sezeryan tanidiklar o yuzden belirtileri yasamamislar. Allah razi olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben gece 2 de Hafif karın ağrısıyla uyandım GÜNDÜZ 11 de nişanım geldi öğleden sonra saat 3 te sancılarım başladı saat 5 te hastaneye gittim ve saat 6 buçukta oğlum DÜNYAYA geldi

Ben gece 2 de Hafif karın ağrısıyla uyandım GÜNDÜZ 11 de nişanım geldi öğleden sonra saat 3 te sancılarım başladı saat 5 te hastaneye gittim ve saat 6 buçukta oğlum DÜNYAYA geldi darısı başına.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hiç panik yapma o zaman kendimi hep olumlu telkin et, hep şunları söyle kendine; bu bir doğum kolay olmayacak, içimden can çıkacak çok canım yansa da sonunda muhteşem bir şey alacağım kucağıma. Bu yüzden sabreymeliyim de ve hep sakin sakin derin nefesler alıp ver. Dualrimiz seninle canım.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nisandan sonrada sancı baslıyor canım sancıları takıp et hastane yakınsa 5 dk ya dusunce uzaksa 10 dk da bi gelen sancılarla hastaneye gitmende fayda var Allah hayırla kucagına almayı nasıp etsin sakin ol ve hep kucagına alacagın zamanı dusun 🥰🤲

Tüm sayfalar yüklendi.