Nişan gelmesi

• Konbuyu başlatan Gamz e
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamz e tarafından oluşturulan Nişan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 628 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan gelmesi
Konbuyu başlatan Gamz e
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepesma
G

Gamz e

Guest
Arkadaşlar sabah dokuzdan akşam oldu şimdiye kadar kanlı akıntı görüyorum tecrübeli anneler lütfen bilgi verirmisiniz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar sabah dokuzdan akşam oldu şimdiye kadar kanlı akıntı görüyorum tecrübeli anneler lütfen bilgi verirmisiniz
Geçmiş olsun canım bi dra gitseydin ya gebeliğin hiçbir döneminde kanama normal değil ihmal etme bence görün bi dra nişan tek seferde gelir diye biliyorum devam etmezdi bu kadar

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim her kanama normal degildir bazilari 9 ay duzenli adet gorebilir bazilarinin lekelenmeleri olabilir normal ama normal olmayanlarda var benimde ogun kanamam geldi gittik bogurerek kustugum icin rahim zarar gormus normal dedi arada az az eline gelebilir korkma dedi ama dedigim gibi hepsi normal degil doktra git ihmal etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar