Nisan olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Nisan olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,593 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nisan olabilir mi
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım dun muayne oldum acılma var mı diye onla alakalı olabilir mi sancım cıkmadı ntsde de doktor 1 haftan var daha dogmaz dedi bugun de boyle olunca kafam karıstı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamılelıgımde. Oyle geldi kanlı mukuslu sonra sancım basladı bunda kahverengi akıntı seklinde geldi dun ama sancı yok bugun oglen de koyu sarı seklinde ama akıntı gıbı de degildi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamılelıgımde. Oyle geldi kanlı mukuslu sonra sancım basladı bunda kahverengi akıntı seklinde geldi dun ama sancı yok bugun oglen de koyu sarı seklinde ama akıntı gıbı de degildi
Rahim ağzı yumuşamaya açılmaya başlamıştır canım gebelik boyunca olan beyaz akıntı var ya rahim ağzını kapatmak için geliyor o enfeksiyon vs şeyler bebeğe geçmesin diye kapalı kalıyor doğuma kadar doğum yaklaştıkça o akıyor açılıyor orası odur belki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah odur canım doktorum 3 gun yok sehır dısına gidecek o yokken dogum baslasın ıstemıyom
İnşallah canım ımm az da kalmış aslında doğumuna ne zaman olacağı belli olmaz ki. Ben ikinci de hastaneye yattım 3 4 gün bebeğin kalp atışları düzensizdi serum ilaç falan verildi nstye bağlıyorlardı sürekli en son düzeldi bi sorun yok deyip eve gönderdiler eve gittim 1 2 saat geçti suyum geldi tekrar gittim hastaneye doğum başladı 37 hafta da

Tüm sayfalar yüklendi.