Nişan rengi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde MrymCetinkaya tarafından oluşturulan Nişan rengi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,032 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Nişan rengi?
Konbuyu başlatan MrymCetinkaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nişanı sarımtırak geleniniz var mı? Ve farklı aralıklarla parça parça şeklinde.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Benimki akşam geldi canım.sarimsi ve afedersin sümüksü bı şekildeydi.ertesi gün doğum yaptım
Bende gün içinde iki kez yapışkan kıvamda büyük bir parça geldi. Mukus tıkacı dedikleri şey galiba yani nişan diye düşünüyorum. Sancı sürekli yok ama ara ara sızlama oluyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim nişan gelmeden oldu iki doğumum da ama kanlı oluyor diye biliyorum normalde 🙄
Ya benimde kafam takıldı baktım biraz sarımsı olanlarda varmış.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende gün içinde iki kez yapışkan kıvamda büyük bir parça geldi. Mukus tıkacı dedikleri şey galiba yani nişan diye düşünüyorum. Sancı sürekli yok ama ara ara sızlama oluyor.

Ya benimde kafam takıldı baktım biraz sarımsı olanlarda varmış.
Olabilir belki. O denli geldiyse rahim ağzı açılmaya, yumuşamaya başlamış doğum yakın demektir. Kaç haftalık oldunuz? Normal olacak doğumun canım değil mi?

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Zamanı da dolmuş artık normal belirtilerin başlaması. Sağlıkla gelsin inşallah 🙏
Amin inşallah.

Tıkaçmış o bayanlar, rahim ağzı yumusamaya başlamış. Doktor ile irtibata geçtim, illaki kırmızı,pembe veya kahverengi olmasına gerek yokmuş.

Tıkaçmış o bayanlar, rahim ağzı yumusamaya başlamış. Doktor ile irtibata geçtim, illaki kırmızı,pembe veya kahverengi olmasına gerek yokmuş.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar