Sorum var Nişanım geldi ama sancı yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Nişanım geldi ama sancı yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,799 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişanım geldi ama sancı yok
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annişler selam bugün öğlen sıraları nişanım geldi demiştim sonra agrım olmadı hiç acaba nezmna doğum olur
Doktora gittin mi peki kuzum şuan enfeksiyona açık bit hale geldin kendine çok dikkat et doktora gitmeyi ihmal etme doktorkar nişan yada kanmaa olursa yada su geliırse direk gelin diyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ salim gelsin minik paşa inşallah 🤲🏻

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gittin mi peki kuzum şuan enfeksiyona açık bit hale geldin kendine çok dikkat et doktora gitmeyi ihmal etme doktorkar nişan yada kanmaa olursa yada su geliırse direk gelin diyorlar

Sağ salim gelsin minik paşa inşallah 🤲🏻
Canım gitmedim ya sancımk bklıom ama heran olabilir

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşşllah seninde hayırlısyla gelir zamanında ben zaten doğurunca post açıcam 🤗🤗🤗
İnşallah canım zamanında sağlıkla gelsinler banada doğal doğum yapmak nasip olurda bende post açıcam inşallah 😍

Canım gitmedim ya sancımk bklıom ama heran olabilir
Kuzun enfeksiyon varfı sanki sende geçtimi dikkat et olmasın enfeksiyon elma sirkesi kullan

Papatya24

Kayıtlı Üye
rank
Benimde gece 4de nişan veldi sabah 10 gibi gittim doktora ebe acilma var mi diye bakti ama canimi cok yakti benim rahim agzi gerideymis ölçüm yapamamiş (ben izin vermemişim)🤣 nst de dalga var sanci yok dediler doktorum bakti suyun var sancini bekle 5dk bir sanciya düşerse gel dedi..arada belime sanci vurmaya basladi ama agri yok birde vajinaya baski var kafasiyla dedi hem ebe hem doktor..ne zamana gelir 2 gune diye duydum ama dedim valla 3hafta sonra geleni bile biliyoruz dedi doktor🤔 36+5 deyim cikolata kapi süsüm bile yoktu onlari bile hallettim sabah ve ögleden sonra hala sanci yok😛

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde gece 4de nişan veldi sabah 10 gibi gittim doktora ebe acilma var mi diye bakti ama canimi cok yakti benim rahim agzi gerideymis ölçüm yapamamiş (ben izin vermemişim)🤣 nst de dalga var sanci yok dediler doktorum bakti suyun var sancini bekle 5dk bir sanciya düşerse gel dedi..arada belime sanci vurmaya basladi ama agri yok birde vajinaya baski var kafasiyla dedi hem ebe hem doktor..ne zamana gelir 2 gune diye duydum ama dedim valla 3hafta sonra geleni bile biliyoruz dedi doktor🤔 36+5 deyim cikolata kapi süsüm bile yoktu onlari bile hallettim sabah ve ögleden sonra hala sanci yok😛
Gideyim mi şimdi ben doktora

Papatya24

Kayıtlı Üye
rank
Gideyim mi şimdi ben doktora
Valla canim sen bilirsin ben mide bulantisida yasiyorum sabahlari o sirada kendime sahip cikamiyorum suyum azaldi mi diye baksin istedim o yuzden gittim normalde yatirabiliriz dedi ben istemedim gidip gelip ebe ölçum yapacak canimi yakacaklar diye ben eve gideyim diye israr ettim..sende istersen bi görün bebegin hareketleri önemliymiş hissediyorsan bebegi kafan rahat olur gelir evde sancini cekersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar