Nişanım geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Nişanım geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,668 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Nişanım geldi
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağdaki kucgına al bebeğin canım Rabbim tek nefeste kurtarsın
Amin canım inşallah ama daha tık yok evdeyim sancı da yok ama açılma var sanırım sabah kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor vallahi bugün temizlik falan yaptım oturuyorum şimdi 😀Egzersiz yapsam iyidir en azından açılma olur sancısız açılma nasıl oluyor ki anlamış değilim 🤷🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla gelsin inşallah minik 🤲🏻
Amin canım inşallah bakalım sabah gidicem size de haber veririm kusura bakmayın geç cevap veriyorum Allah razı olsun baya yazan olmuş bugün işe gittim geldim ev temisledim yeni fırsat buldum sizlere dönüş yapmak için ❤️❤️🤲

Sağlıkla gelsin Miniş 🥰🌹💞
Teşekkür ederim canım inşallah dua edin ne olur evdeyim sancı falan yok daha 🙈

Sağ salim gelsin minik 🍀
Amin inşallah canım dua edin ne olur sancım yok bişi yok sancı olmadan açılma nasıl oluyor anlamış değilim 🙈🤷

DygBlog

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah ama daha tık yok evdeyim sancı da yok ama açılma var sanırım sabah kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor vallahi bugün temizlik falan yaptım oturuyorum şimdi 😀Egzersiz yapsam iyidir en azından açılma olur sancısız açılma nasıl oluyor ki anlamış değilim 🤷🙈

Amin canım inşallah bakalım sabah gidicem size de haber veririm kusura bakmayın geç cevap veriyorum Allah razı olsun baya yazan olmuş bugün işe gittim geldim ev temisledim yeni fırsat buldum sizlere dönüş yapmak için ❤️❤️🤲

Amin inşallah canım dua edin ne olur sancım yok bişi yok sancı olmadan açılma nasıl oluyor anlamış değilim 🙈🤷
Benimde 38 bitti arada sancı oluyor hiç anlamıyorum ne oluyor valla tecrubesizlik çok zor bakalım pazartesi çatı muayenesi olucam çok korkuyorum ne diyecek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Estağfurullah kuzum ne kusuru hayırlı haberlerle gel inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Estağfurullah kuzum ne kusuru hayırlı haberlerle gel inşallah
Amin canım vallah evdeyim hala tık yok korkuyorum fazla harekette etmiyor sabah doktora gidince söyleyeceğim normalde hiç durmazdi dün kanama oldu hareket etmiyor pek fazla

İnşallah hayırlısı ile kurtulursun
Amin canım inşallah daha doğmadı ama açılma var sancı yok bakalım ne zaman gelirse hanımefendi 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar