Niye bana kötü davranıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Deniziix9 tarafından oluşturulan Niye bana kötü davranıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 923 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Niye bana kötü davranıyorsunuz
Konbuyu başlatan Deniziix9
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kızımın annesiyim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Her soru sorduğumda yorumlara bakıyorum beni tersliyorsunuz aptal yerine koyuyorsunuz ve kırılıyorum neden böylesiniz bana karşı
hangi soruda ben hic sen sordugun sorulari gormemisim belki sorularin tuaf gelmis o yuzden yoksa kimse kimseye kotu davranmaz burda

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Her soru sorduğumda yorumlara bakıyorum beni tersliyorsunuz aptal yerine koyuyorsunuz ve kırılıyorum neden böylesiniz bana karşı
Canım burda kimse kimseyi tersleyemez hakaret içerikli kelimeler kullanamaz buna hakkımız yok post açılır bilgisi olan yazar olmayan yazmaz. Senin önceki postlarında bir kaç defa aynı soruyu sormuştun. Çoğu kişide aynı cvplari verdi ama seni ikna edemedik. En sonda aynı şeyleri tekrarlıyoruz dedik. Bunda birşey yok ki yanlış anlaşılma var canım

Yenianniş_

Kayıtlı Üye
rank
Canım, burda kimse kimseyi terslemez. Sen verilen cevaplardan memnun kalmamışsın demekki aynı soruyu defalarca kez sormuşsun, çünkü biri geliyor kabızlık için soru soruyor, verilen cevaplar belli ertesi günü tekrar başka biri aynı soruyu soruyor ve verilen cevaplar yine belli aynı şey. Aynı hesaba geliyor sen yanlış anlamaya meyillisin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar