Nöbet tutan anneler 🤦🏼‍♀️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Nöbet tutan anneler 🤦🏼‍♀️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 731 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nöbet tutan anneler 🤦🏼‍♀️❤️
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet
Kızlar iyi geceler öncelikle, bebeğim emiyor uyuyor yatağımın yanında beşşik var, yatağına koyuyorum böyle irkiliyor uyanıyor bazen dalıyor gece yatarken oyun arkadaşı al demişlerdi henüz 1,5 aylık öyle uyku arkadası falan yapan var mı aramızda 💕
Canım oyun arkadaşına daha erken 3 ay onların uyku arkadaşı biz anneleriyiz👫 En erken 4. Aydan sonra al yarım kundak yap uyuyacaktır

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bütün gece uyaniktim kızlar başım fena ağrıyor şuan küçük oğlum hasta uyumadı onla ilgilendim hasta olunca çok düşüyor üstüme yavrum benimm
benim bebegimde bu gece hic uyumuyodu emziriyoďum emiyodu ama uyumuyodu gece saat 3 te kalktim yoğurt icine ekmek ici doğradim verdim sonra uyudu meğerse acikmiş paşam 😊🤗😀

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
benim bebegimde bu gece hic uyumuyodu emziriyoďum emiyodu ama uyumuyodu gece saat 3 te kalktim yoğurt icine ekmek ici doğradim verdim sonra uyudu meğerse acikmiş paşam 😊🤗😀
Hhah yerim onu ben ❤️💕💖😍kiyamam

Yalnız değilmişim bende tek defne böyle zannediyordum 😅😅
Yok yok yanliz değilsin hayatım bende varim🤣🤣🤣çocukla yatağa giriyorum eşim . Tek başına oturuyor yazık uyutup gelce

m diyom uyuya kaliyom ve hiç bsiey yapamıyoz🤣🤣😂

Yok yok yanliz değilsin hayatım bende varim🤣🤣🤣çocukla yatağa giriyorum eşim . Tek başına oturuyor yazık uyutup gelce

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Hhah yerim onu ben ❤️💕💖😍kiyamam

Biz odadan odaya mesajlasiyoruz😂😂 karşılıklı bı çay içmeye hasret kaldik

A

Adsız anne adayı

Guest
Kızlar iyi geceler öncelikle, bebeğim emiyor uyuyor yatağımın yanında beşşik var, yatağına koyuyorum böyle irkiliyor uyanıyor bazen dalıyor gece yatarken oyun arkadaşı al demişlerdi henüz 1,5 aylık öyle uyku arkadası falan yapan var mı aramızda 💕
Bir buçuk aylık bebek uyku arkadaşı falan bilmez ki 🤗 senin kokuna şefkatine ilgine ihtiyacı var benim kızımda öyle idi büyüdükçe daha farklı oluyor Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar