Nohut ve kuru fasulye🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Nohut ve kuru fasulye🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,203 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nohut ve kuru fasulye🤔
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bana bişey demedi bu konu hakkında sadece hamur işi ve tatlıyı yasakladı canım kilo alımı hızlı olmasın diye dün çok sıkıntı çektim midem ne kadar çok yandı
Bikaç hafta sonra ilaçlar değişecek zaten gaviscon diye bi ilaç yazacakmış doktor o mide yanmasına iyi geliyormuş ayrıca tuzuda yasakladı bilgin olsun ödem yapıyormuş vücutta

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyim canım 7 haftalık olacağım pazartesi günü dün yedim dokundu midemde şişkinlik bulantı yanma yaptı hastaneye gittim resmen
Cnm tiksinme olması çok normal çünkü gebeliğin basindasin bulantı kusmalarin çok varsa doktorun ilaç versin ilaç sayesinde azda olsa yemegi rahatlikla yiyebilirsin

Bikaç hafta sonra ilaçlar değişecek zaten gaviscon diye bi ilaç yazacakmış doktor o mide yanmasına iyi geliyormuş ayrıca tuzuda yasakladı bilgin olsun ödem yapıyormuş vücutta
Gaviskonu dün acildeki doktor yazdı bana canım kullanıyormusum nasıl bir ilaç iyi geliyor mu? Bir de bana ilacı yazdığında dedi ki bu ilacın üstüne bişey yiyip içme ilaç etkisini kaybeder dedi sana da dedi mi böyle bişey

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Gaviskonu dün acildeki doktor yazdı bana canım kullanıyormusum nasıl bir ilaç iyi geliyor mu? Bir de bana ilacı yazdığında dedi ki bu ilacın üstüne bişey yiyip içme ilaç etkisini kaybeder dedi sana da dedi mi böyle bişey
Cnm tok veya aç karna icebilirsin sıkıntı olmaz ama tok karna içeceksen yemeklerden 1 saat sonra al.ki etkisini görebilesin

Tüm sayfalar yüklendi.