Normal doğum dikiş şişliği

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Normal doğum dikiş şişliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,124 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum dikiş şişliği
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

CemreAlya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dikişlerim şişmiş ve ağrıdan duramıyorum üstüne oturamıyorum beş gündür ki doğum yapmışım bi anda kötü oldum ağlıyorum acıdan dikişlerimin hızlı geçmesi iyileşmesi için ne yapabilirim 😞
Batikonu bir şişede biraz sulandır her tuvaletten sonra gazlı bezle sil enfeksiyon olmazsın diğer türlü iyileşme uzuyor ve ağrı enfeksiyon oluyor

Kızlar dikişlerim şişmiş ve ağrıdan duramıyorum üstüne oturamıyorum beş gündür ki doğum yapmışım bi anda kötü oldum ağlıyorum acıdan dikişlerimin hızlı geçmesi iyileşmesi için ne yapabilirim 😞
Canim bı doktora git istersen enfeksiyon olmuş olabilir.bide ılık bı duş al ben ılık duş alınca çok rahatlıyordum dene istersen çok geçmiş olsun 🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı şeyleri yaşadım seninle dikişlerim semsert olmuştu ve acayip ağrıyordu inledim resmen üstüne oturma ve sıcak su torbasını oraya yerleştir nasıl bi anda kesildiğini göreceksin ağrının sebah akşam orda tut ertesi günde tut ağrıyı anında geçiriyor

Tüm sayfalar yüklendi.