Normal doğum dikişleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Normal doğum dikişleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,644 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Normal doğum dikişleri
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar battıcon ve parol var kullandığım ama çok sızlıyor ve zonkluyor. Önerisi olan var mı iyi gelecek
Kuşum kesik mi var kesik varsa çok acır bende kesik yoktu ama dikiş vardı yırtılma olduğu için hiç acımıyordu doğumdan çıktım rahattım yani hatta en rahat hasta bendim benim kizimde full neşter olduğu için çok acıyordu oturamiyordum bile çok ağrılarım vardı kesige yapılacak birşey yok iyileşme süreci uzun birde oğlumda da kesik vardı ama oğlumda çok yoktu bol bol yat dinlen bebeğini emzir bol bol sütünü elinle sağ kuzum birde mastit olursan Allah korusun ben oldum yeni berbat bişi kendimden geçtim

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım dogum yaptinmi geçmiş olsun uzak kaldim ben telefonum bozuldu hastanede 😔 sonrada bütün herşey silinmiş geri geldi yeni yükledim uygulamayı naptınız nasılsınız
İyiyiz şükür canım sarılıkla mücadele ediyoruz on gün oldu doğum yapalı suyum geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuşum kesik mi var kesik varsa çok acır bende kesik yoktu ama dikiş vardı yırtılma olduğu için hiç acımıyordu doğumdan çıktım rahattım yani hatta en rahat hasta bendim benim kizimde full neşter olduğu için çok acıyordu oturamiyordum bile çok ağrılarım vardı kesige yapılacak birşey yok iyileşme süreci uzun birde oğlumda da kesik vardı ama oğlumda çok yoktu bol bol yat dinlen bebeğini emzir bol bol sütünü elinle sağ kuzum birde mastit olursan Allah korusun ben oldum yeni berbat bişi kendimden geçtim
Evet canım vajinal kesikle oldu doğum beni baya zorluyor bebeği emzirirken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım vajinal kesikle oldu doğum beni baya zorluyor bebeği emzirirken
Geçmiş olsun canım doktorum bana fito krem ve rivanol tozu yazmıştı iyi geliyordu batikon kullanma bence
Aile hekimleri de kapalı ki bi sorsam gitsem de

Tüm sayfalar yüklendi.