Normal dogum dikisleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Normal dogum dikisleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,172 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum dikisleri
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alya

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
İlk dogumunmu canım.ben ilkinde çok zorlandım bi aya kadar anca iyilestim hiç dikislere bakamadım korkumdan😐zaten bebeğimi kaybetmiştim hiç kendimi umursamadim.hic bisey de sürmedim valla bende oturamiyodum maf etmişlerdi beni zorla normal dogurttular Allahin belaları🙄sen oturamıyorum deyince kötü günlerim bi an canlandı gözümde keşke unutsam ama unutulmuyo🙄Allah şifa versin 6 gün daha çok erken canim bi iki hafta içinde toparlanirsin inşallah ❣
Basin sagolsun canim cok uzucu bi durum yasadigin acilari aklima getirdiysem kusura bakma 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ilk doğumunsa biraz zor geçer iyileşmesi birazcık uzun sürüyor benimki 1 aya anca iyileşmişti tabi kişiden kişiye fark ediyor ama yakında acısı geçer
Evet ilk dogum sanki ilk dogum oldugunda bu kadar acimiyordu yara kurudukca geriliyor ve sanki daha cok aciyomus gibi oluyor

Son düzenleme:

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogumda dikisler kac gunde dusuyor kac gunde iyilesiliyor yan oturmaktan totomun bi tarafi agriyor artik dogum yapali 6 gun oldu bu arada
2 hafdaya anca iyleşmişdi bende

İlk dogumunmu canım.ben ilkinde çok zorlandım bi aya kadar anca iyilestim hiç dikislere bakamadım korkumdan😐zaten bebeğimi kaybetmiştim hiç kendimi umursamadim.hic bisey de sürmedim valla bende oturamiyodum maf etmişlerdi beni zorla normal dogurttular Allahin belaları🙄sen oturamıyorum deyince kötü günlerim bi an canlandı gözümde keşke unutsam ama unutulmuyo🙄Allah şifa versin 6 gün daha çok erken canim bi iki hafta içinde toparlanirsin inşallah ❣
Ay canim benide normal.doguzdururdilar🥲 ne kadar tikiş duşdu amma normal doguramadigim icin hemen sezeryana aldilar normal dogdurmak isderken kizmin kafasinda ezmişlerdi hayvanlar o yuzden kizim dogar dogmaz yogun bakima alindi dogumnan 2 hafda sonra bebegi aldim kucagma

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogumda dikisler kac gunde dusuyor kac gunde iyilesiliyor yan oturmaktan totomun bi tarafi agriyor artik dogum yapali 6 gun oldu bu arada
Görümcem bi ilaç önermişti suya bi damla koyuyordum maşrabaya onunla taharet alıyordum yani o çok iyi geliyordu çabukta toparladım ama adını bilmiyorum 4 yıl olacak🥲

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben 4 5 gün yan otururdum, sonrasında normal oturmaya devam ederdim canm. Pek fazla ağrımazdı, ama komple iyileşme 15 günü bulur. Merhem veriyor zaten doktor dikişler için onu düzenli kullanırsan çabucak iyileşir. Ben hem merhemi kullanırdım hemde pedime tendirdiyot koyardım ayriyeten de her lavaboya girdiğimde kendimi belden aşağı sıcak suyla yıkardım. 15 günde tamamen iyileşirdim,

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Ben 4 5 gün yan otururdum, sonrasında normal oturmaya devam ederdim canm. Pek fazla ağrımazdı, ama komple iyileşme 15 günü bulur. Merhem veriyor zaten doktor dikişler için onu düzenli kullanırsan çabucak iyileşir. Ben hem merhemi kullanırdım hemde pedime tendirdiyot koyardım ayriyeten de her lavaboya girdiğimde kendimi belden aşağı sıcak suyla yıkardım. 15 günde tamamen iyileşirdim,
Bana hicbisey vermedi sadece agizdan alinan ilaclarim var ama asagisi icin hicbisey vermedi pansuman yapilicakmi diiye sordum hani evde kendim yapayim diye yapmana gerek yok dediler

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
2 hafdaya anca iyleşmişdi bende

Ay canim benide normal.doguzdururdilar🥲 ne kadar tikiş duşdu amma normal doguramadigim icin hemen sezeryana aldilar normal dogdurmak isderken kizmin kafasinda ezmişlerdi hayvanlar o yuzden kizim dogar dogmaz yogun bakima alindi dogumnan 2 hafda sonra bebegi aldim kucagma
Ya çok şükür bebeğiniz iyiymis en azından 😕benim bebeğim mosmor olmuştu ağlamadı bide 😕sonra kac saat kaldı öldü 😕karnımın üstüne çıktılar bacaklarımı sıkıyorlardi Allah onların belasını versin sezeryan olmam gerekirken normal doğum yaptırdılar 😕😕

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya çok şükür bebeğiniz iyiymis en azından 😕benim bebeğim mosmor olmuştu ağlamadı bide 😕sonra kac saat kaldı öldü 😕karnımın üstüne çıktılar bacaklarımı sıkıyorlardi Allah onların belasını versin sezeryan olmam gerekirken normal doğum yaptırdılar 😕😕
Dogmun nerde olduki?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar