Normal dogum icin handi bez

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Normal dogum icin handi bez başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum icin handi bez
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar normal doğum yapacağım sancı sırasında depend uygun mu külotlu olduğu için rahat eder miyim hani alttan iki de bir bakıyorlar ya kaç santemolmuş

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Ben kenardan cırtcırtlı öneririm Kilot bezden ise . Cunku sıkça bakıyolar açıklıga Kilot bez zor olabilir

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ben kenardan cırtcırtlı öneririm Kilot bezden ise . Cunku sıkça bakıyolar açıklıga Kilot bez zor olabilir
Iste bende ondan sordum ilk dogumum da hasta bezi kullandim on santim olana kadar neseteye bagliyorlardi yürüyüş yaptırıyorlardı alttan bakiyorlardi kaç santim olmuş diye şimdi depend kilot alırsam çatala cik in kilotu çıkar zor olur mu diye merak ediyorum kullanmadığım için bilmiyorum

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar normal doğum yapacağım sancı sırasında depend uygun mu külotlu olduğu için rahat eder miyim hani alttan iki de bir bakıyorlar ya kaç santemolmuş
Sancı varken kilit bez takmiyorlar hatta hiç bir bez takmiyorlar ama doğumdan sonra için kilot bez al mutlaka bağlamalı alma

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Onları hastaneden veriyorlar canım senin almana gerek yok. Doğum sırasında alt açma bezi koyuyorlar altına, bez bağlamıyorlar. Doğumdan sonra da bez bağlıyorlar. Ben ondan sonra ped kullandım. Hasta bezi kullanacağım ben dersen al ama onun haricinde gerek yok

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Onları hastaneden veriyorlar canım senin almana gerek yok. Doğum sırasında alt açma bezi koyuyorlar altına, bez bağlamıyorlar. Doğumdan sonra da bez bağlıyorlar. Ben ondan sonra ped kullandım. Hasta bezi kullanacağım ben dersen al ama onun haricinde gerek yok
Ah mervem sende olmasan kafamdaki sorular nasıl cevap bulacak 👏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar