normal dogum için yürüyüş yapmam mı gerekiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan normal dogum için yürüyüş yapmam mı gerekiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,888 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı normal dogum için yürüyüş yapmam mı gerekiyor
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemm

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm evde de yürüyebilir sn apartmanda oturyorsn merdiven çık in bı iki defa günde kendin çok yormadan 🥰
1. Katta oturuyorum ama garajdan cikarken iki kat cikiyorum haftada 4,5 kez bu merdivenleri cikip iniyorum🤭 ozel olarak merdiven inip cikacagim ama biraz erken dendi sanki ondan bekliyirum cnm😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım perine masajı, squat, ilişki bu üçlğ doğumun kolay geçmesi için birebir
Evet bende bunlari duymuştum cnm. Perine masajindan cok korkuyorum bir türlü cesaret edemedim🙈

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34 haftalik gebeyim. Normal doğum istiyorum ins. Ama hiç yürüyüş yapamıyorum. Dışarısı aşırı soguk. Çıkınca hemen boğazım ağrıyor. Ama herkrste yürü yoksa doğumun zor olur diyor . Naoacam bilemiyorum. İlla yürüyüş mü yapmalıyım yoksa evde başka sporlarda yapabilir miyim. Kafams çok takmaya başladım 🥺
Doğum kolaylaştırıcı egzersizler var kendini zorlamadan onlardan yap kuzum youtube den bulabilirsin yürüyüşü evde de yapabilirsin sıkıntıya sokan kendini de bebegide

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34 haftalik gebeyim. Normal doğum istiyorum ins. Ama hiç yürüyüş yapamıyorum. Dışarısı aşırı soguk. Çıkınca hemen boğazım ağrıyor. Ama herkrste yürü yoksa doğumun zor olur diyor . Naoacam bilemiyorum. İlla yürüyüş mü yapmalıyım yoksa evde başka sporlarda yapabilir miyim. Kafams çok takmaya başladım 🥺
Pilates topu ile egzersiz ler var altına yumuşak bir yastık koyarak da yapabilrsin YouTube de çok güzel videolar var doğum kolaylaştırmak için aç onlara bak canım evde yapabilecegin birsuru hareket var

S

Sngltr

Guest
Bende odaları dolaşarak bin adım atmıştım akşamı doğuma sabaha karşı doğuma gittim 7 de doğum yaptım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Apartman merdivenlerini in çık canım oda ise yarıyor diyorlar

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Canım pilates yap egzersiz yap yürüyüşten daha etkili merdiven in çık tabi yuru de valla ben merdiven indim çıktım yürüyüş yaptım hepsini yaptım ama sezaryen oldum bebek aşağı inmedi bir türlü bı de iç catim darmis benim ondan doğum kanalına girememiş bebek o iç çatıyı açmak için belki çok önceden pilates yapmaliydim ama o da öncesinde bilinemiyor malesef sezaryen sırasında gördü doktor o yüzden sen hemen başla derim inşallah gönlüne göre olur

Tüm sayfalar yüklendi.