Sorum var Normal doğum mu sezaryen mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde serpil_02 tarafından oluşturulan Normal doğum mu sezaryen mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 273 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum mu sezaryen mi
Konbuyu başlatan serpil_02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

serpil_02

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 aydan az sürem kaldı ve ben karar veremedim sezaryen olmak istemiyorum ama normal doğum dan çok korkuyorum panik atagim var çünkü sizce ne yapmalıyım..

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 1 aydan az sürem kaldı ve ben karar veremedim sezaryen olmak istemiyorum ama normal doğum dan çok korkuyorum panik atagim var çünkü sizce ne yapmalıyım..
Senin ve bebeğin sağlığı açısından sezaryen yapılması gereken tıbbi bir durum yok ise eğer doğumunu kesinlikle normal vajinal yoldan seçmelisin canım

Bsrnsyy

Kayıtlı Üye
rank
Eğer ki sezaryenimin mecbur değilsen normal ol benim gibi korkan yoktur ben normal istedim hep o korkaklıkla sezaryenden korktum normal istedim inan korktuğum gibi olmadı tabiki zorluğu oluyor ama çabuk toparlanıyorsun dinç oluyorsun bebeğinle hemen temas ediyorsun senin kararın yinede ama Allah bi kolaylığını veriyor inan bol bol dua et

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Eger hersey normak giderse canim normal ol derim doğum dan sonra bebeginle daha rahat ilgilenmen acisindan normal dogumu öneririm hakkinda hayirlisi olsun Rabbim hayirli doğum nasip etsin 🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar