Sorum var Normal doğum sonrası birliktelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Normal doğum sonrası birliktelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 503 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum sonrası birliktelik
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bn doğum yapali yaklaşık hemen hemen iki ay olucak neredeyse daha eşimle birliktelik yaşamadım dikisim olduğu için cok korkuyorum ilk çocuğumda dikis yoktu sorun olmamıştı acimamisti ama bu kızımda dikisim vardı kırkından sonra denemeye çalıştım çok ağrıdı agldim resmen

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bn doğum yapali yaklaşık hemen hemen iki ay olucak neredeyse daha eşimle birliktelik yaşamadım dikisim olduğu için cok korkuyorum ilk çocuğumda dikis yoktu sorun olmamıştı acimamisti ama bu kızımda dikisim vardı kırkından sonra denemeye çalıştım çok ağrıdı agldim resmen
Tavsiye etmem hemen acelesi ne ki beklesin eşin de biz kadınlar herşeye sabır ediyoruzda erkekler neden sabirsiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım şuan acıması çok normal sanki ilk kez beraber oluyormuşsun gibi bir sancı olur. Bak ben sezaryan olmama rağmen 3. Ayda anca eşimle beraber oldum onda bile sancı hissettim ama ilk seferinde sonrasında o acı olmuyor

Cnm ben kırkım çıktı on gün sonra ilişki yaşadık ilk gebelikte dikişin vardı çok ağrıdı resmen kalkamadım karın ağrısı ve rahmim ben tavsiye etmiyor 2 gebeligimde 1 aydır doğum yaptım şuan 40 bitsede ilişkiye girmem yine dikisliyim.3 ay geçsin belki oluruz ama şuan hiç düşünmüyom eşim kizsada durumumu anlatırım anlayış gösterir sende söyle oyle

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de ilk çocuk dikişlerim çok zorladı beni üç ay birlikte olmadım sonra birlikte olduğumda çok yanma oluyordu birkaç kez acıma yanma oldu kızım sekiz aylık artık rahatım

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben kırkım çıktı on gün sonra ilişki yaşadık ilk gebelikte dikişin vardı çok ağrıdı resmen kalkamadım karın ağrısı ve rahmim ben tavsiye etmiyor 2 gebeligimde 1 aydır doğum yaptım şuan 40 bitsede ilişkiye girmem yine dikisliyim.3 ay geçsin belki oluruz ama şuan hiç düşünmüyom eşim kizsada durumumu anlatırım anlayış gösterir sende söyle oyle
Canm söylüyorm ilk balarda anlayis gösterdi ama şuan hem soruyor artık tavır yaoiyor resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim de ilk çocuk dikişlerim çok zorladı beni üç ay birlikte olmadım sonra birlikte olduğumda çok yanma oluyordu birkaç kez acıma yanma oldu kızım sekiz aylık artık rahatım
Of ya vlla omuzlarimfa okadar büyük bı yük gibj geliyor ki eninde sonunda olucak ve çok acicak

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
ne kadar süre keçsede ilk defede ağri oluyor.İlk kez olduqu gibi.Sonra keçiyo.

Tüm sayfalar yüklendi.