Normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe eyy tarafından oluşturulan Normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,328 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum
Konbuyu başlatan Ayşe eyy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ikinci bebeğim normal doğum sizce kaç saat sürer
Kesinlikle ikinci daha oluyor kendime ve cevremdekilere bakarak söylüyorum. Birde saat derken doğum anı zaten beş on dakika sürüyor hastanede çekme sürecini evde geçir derim yada hastane çevresinde yürü sancıların sıklaşinca git ben öyle yaptım yatisim yapıldı bir saat içinde doğum oldu.

EsKa

Kayıtlı Üye
rank

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ilk oglumda 16 saat sürdü ikinci oglumda hasteneye geldim iki saar sonra dünyaya geldi. Sonra kizimda hasteneye giderken 8 cm acilma vardi bir saat sürdü

Emirin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ilk oglumda 16 saat sürdü ikinci oglumda hasteneye geldim iki saar sonra dünyaya geldi. Sonra kizimda hasteneye giderken 8 cm acilma vardi bir saat sürdü
Ne güzel bir doğum inşallah bizimde öyle kolay olur şancı süresi insanı öldürüyor korku sarıyor vallaha benim de son gunlerim kaldı rabbim yardımcısı olsun bütün doğum bekleyen annelerin

Ayşe eyy

Kayıtlı Üye
rank
O sana bağlı canım doğru ıkınma yaparsan 2 saattede dogurursun 23 gün önce doğum yaptım ikinci kızımı 2 cm açılma vardı akşam 10 buçukta yatış yaptım gece 2 buçukta doğum oldu 🤗🤗
Doğru ıkınmadan kastıniz bagirmayip ıkınmakmı açiklarmisiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru ıkınmadan kastıniz bagirmayip ıkınmakmı açiklarmisiniz
Bide evde sancinizi çektinizmi 2cm açılma vardı yazmissiniz ya

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ikinci bebeğim normal doğum sizce kaç saat sürer
Ben 2.dogumda 3 cm açılma ile hastaneden kağıt imzaladım eve geldim bol bol haraket ettim ertesi gün akşam 7 gibi gittim hastaneye açılma 7cm di suyu patlattılar derken sani sancısız doğum oldu ilke göre daha kolaydı şimdi 3.dogumum var bende bunu merak ediyorum inşallah 2.dogum gibi geçer

Ayşe eyy

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2.dogumda 3 cm açılma ile hastaneden kağıt imzaladım eve geldim bol bol haraket ettim ertesi gün akşam 7 gibi gittim hastaneye açılma 7cm di suyu patlattılar derken sani sancısız doğum oldu ilke göre daha kolaydı şimdi 3.dogumum var bende bunu merak ediyorum inşallah 2.dogum gibi geçer
Ertesi güne kadar nasıl dayandiniz sanciniz azmiydı

Tüm sayfalar yüklendi.