Sorum var Normal dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gözəlqiz tarafından oluşturulan Normal dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,081 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum
Konbuyu başlatan gözəlqiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Selam normal dogum korulumu beni çok korukduyolar makasla gintar bölgeyi kesiyolarmi ben korkuyorum arim olmasin diye dogumda ilaç veriyolarmi?
Selam canım, herkesi illa kesiyorlar diye bişey yok benim ikinci bebeğim doğdu ikisinde de hiç kesmediler. İçini ferah tut kesseler bile hissetmezsin o esnada

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Selam normal dogum korulumu beni çok korukduyolar makasla gintar bölgeyi kesiyolarmi ben korkuyorum arim olmasin diye dogumda ilaç veriyolarmi?
Normal doğumu yaşamadan neden korkuyorsun. Benim eltim 3 saatte hastanede doğurdu dikişte yoktu. Benimki zor oldu 12 saat suni yedim çünkü sancım yoktu suyum gelmişti. Ben unuttum acıları. Herkes bir mi sakın öyle düşünme aksine dogsada kokusunu içime çeksem de Rabbim bana bunu nasip et de.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Emin ol kaldirilamayacak dayanilmicak bi acı olsaydı kadınlar bu kadar dogurmazdi 🤩annelerimiz 10tane doğurmuş demekki o kadar da zor değil hiç korkutma kendini
Ben üç doğum yaptım üçünü de unuttum ya bebeği görünce unutuyosun herşeyi emin ol ❤️🤩

Tüm sayfalar yüklendi.